‘köstebek derisi rengi’ derken ??

| 11 Comments

Sezonun en trend oje rengi tabii ki ?Taupe? (köstebek) rengi. Chanel?in ?505? numaralı (Particuliére) ojesiyle trendi belirlediği renk, Türkiye?de ve internette çeşitli firmalarda uygun alternatifleriyle bulunabiliyor.

Flormar 1.50 TL

Golden Rose 1.50 TL

Alix Avien 1.50 TL

ELF Cosmetics 1.50£ (yaklaşık 3.65 TL) (http://www.eyeslipsface.com/)

Chanel (Sephora?da) 59 TL

Lily Allen Chanel 505’i ‘Chanel İlkbahar/Yaz 2010 Catwalk Show’da kullanmıştı.

bunlar da bendekiler 🙂 Golden Rose’un alternatif olarak daha koyu bir tonu daha bulunuyor. (#113)

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

11 Comments

 1. Pingback: Çet’den Ayşegül’e hediye ayakkabılar… | Onda Gördüm

 2. super bir site hazirlamissiniz – tebrikler! Avustralya’da yasayan biri olarak dizilerdeki begendigimiz takilar, ayakkabilari bulmak zor oluyordu!

 3. Pingback: Ayşegül ve Müge Ersin | Onda Gördüm

 4. evet doğru bu sene trendlerindendi ama ben bu rengi türkçe de köstebek derisi rengi değilde haki rengi diye biliyorum.

  • Rengin orijinali Taupe (yani köstebek), olarak geçtiğinden ötürü ben de köstebek derisi rengi diye biliyorum. Birkaç güzellik salonunda da öyle duydum, ama sizin dediğinizin de doğru isimlerden olduğunu düşünüyorum. Ben ‘çamur’ diyen de duydum 🙂

 5. 😀 çamur mu 😀 yo sizinki de doğrumuşda ben öyle biliyorum çünki direk türkçeye çevirince sizin ki gibi çıkıyor ama türkçedeki yerini haki rengi diye biliyorum hatta osmanlıda sevilen ve kullanılan bi renkmiş ikiside doğru yani ben sadece öyle bildiğimi söyliyim dedim neme lazım yanlış falan biliyorumdur:)

 6. Pingback: Ayşegül’ün kıyafetleri ‘Küçük Sırlar by ADL’ | Onda Gördüm

 7. Evet siteye ben de bayıldım, tebrikler.
  Bu rengin Flormar, Golden Rose ya da Alix Avien’deki kod numaralarını biliyor musunuz?

 8. elf cosmetics ürünlerini nereden bulabiliriz acaba? Hangi mağazalarda?

  • ELF Cosmetics’i internetten sipariş verebilirsiniz. Ürünler İngiltere’den geliyor fakat internet alışverişine, özellikle kozmetik ürünlerine gelen kısıtlamalardan sonra gümrükte bir sorun yaşanabilir. Sizi de yanlış yönlendirmek istemem. Ben bu bahsedilen kısıtlamalardan sonra ELF’den daha birşey sipariş etmedim, normalde sıklıkla kullanırdım 🙁

Bir Cevap Yazın