Su’nun yılbaşı elbisesi Begüm Salihoğlu’ndan

| 5 Comments

 Küçük Sırlar’da yılbaşı balosunun yapıldığı bölüm Su’nun giydiği uzun siyah elbise, Begüm Salihoğlu’nun ‘2010 – İlkbahar/Yaz Haute Couture Koleksiyonu’na ait. Dizide farklı olarak, elbiseye arkada fiyonk oluşturacak şekilde siyah bir kemer kullanılmış.

Begüm Salihoğlu’nun kıyafetlerini Bebek’teki kendi showroom’unda bulabilirsiniz. Adres: Küçük Bebek Cad. Bebek Bostanı Sok. No:2 Bebek-İstanbul.

Diğer satış noktaları için: http://www.begumsalihoglu.com/index-eng.html

(Bu ürünün görseli ve tüm hakları satıcısına aittir. All rights reserved.)

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

5 Comments

  1. fiyatı ne kadar

    • bu elbisenin net fiyatını öğrenemedim, fakat Begüm Salihoğlu’nun gece elbiseleri sezonda 4500-3500-2200,- TL fiyatlarında oluyor. Payetli, tüllü mini eteklerin fiyatı ise 475-675,- TL. Fakat indirimli alışveriş sitelerinde kampanyası olursa elbise fiyatları 1200-500,- TL’ye kadar indirime girebiliyor. Butikle görüşürseniz size daha detaylı bilgi verebileceklerini düşünüyorum. Telefon: 0212.287 36 82

  2. acaba bu elbisenin net mi fiyatini ogrenemezmiyim?merak ediorum

    • Merhaba, benim maalesef fiyat konusunda net bir fikrim yok, ama indirim hala devam ediyorsa buradaki adresteki butiğe uğrayarak indirimden yararlanabilir veya fiyat öğrenebilirsiniz 🙂
      Teşekkürler.

  3. bu elbiseden bende de var amma tarik edizden.

Bir Cevap Yazın