Nurgül Yeşilçay’ın ‘Aşk ve Ceza’ tanıtımlarındaki elbisesi

| 1 Comment

‘Aşk ve Ceza’ geçen sezon yayın hayatına başlarken, ATV’deki ilk tanıtımlarında Nurgül Yeşilçay’ın giymiş olduğu bulut desenli elbise Ezra ve Tuba Çetin kardeşlerin markası ‘Etcetura’ya ait (2010 Yaz Koleksiyonu). Markanın farklı elbiselerini geçen sezon Aşk-ı Memnu’da da görmüştük. Koleksiyonda aynı kumaşın kullanıldığı daha farklı modeller de mevcut. Detaylı incelemek isteyenler için: ??http://www.etcetura.com/curr-collection.html

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

One Comment

  1. merhabalar.sitenizi dizi de gördüğüm bir kıyafeti ararken tesadüfen buldum.gerçekten çok iyi fikir,tebrikler.bana dönüp dönmeyeceğinizi bilemem ama genede sorayım.behzat ç dizisinin son bölümünde şule adlı kızın giydiği ince kemerli ceket-kabanvari şeyin markasını bulmaya çalışıyorum.daha doğrusu eşim çok beğendi almak istiyor .belki bu konuda ilginizi çeken bir şey değildir ama şansımı deneyeyim dedim.teşekkürler.

Bir Cevap Yazın