Muhteşem Yüzyıl – Hürrem Sultan yüzüğü

| 3 Comments

Muhteşem Yüzyıl dizisi başladığından beri bir yüzük furyasıdır gidiyor. Pek çok firma, ‘Hürrem Koleksiyonu’ veya ‘Osmanlı Koleksiyonu’ adı altında saray mücevherlerini sergiliyorlar. Dizide konusu geçen zümrüt yüzük, daha önce de blogda belirttiğimiz gibi aslında Boybeyi Mücevherat’a ait. (http://www.boybeyipirlanta.com/Members/Basin-Odasi). Yüzüğün değerinin 95.000$ olduğu söyleniyor. Farklı alternatifleri ise Ariş Pırlanta‘da mecvut.

Hürrem yüzüğünün benzerleri olan birinci yüzüğün fiyatı 11.786,05 TL ve zümrüdü 5.63 karat; ikinci yüzüğün fiyatı ise 14.790,- TL ve zümrüdü 5.63 karat. Tüm bu yüzüklerin detaylarını ve daha farklı modelleri http://www.e-aris.com/ adresinde, ‘Hürrem Yüzük’ kategorisinde bulabilirsiniz.

Zümrüt dışında, aşağıdakiler gibi farklı model, Osmanlı/Saray serisi yüzükleri de sitede mevcut.

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

3 Comments

  1. Harika çalışmalar…tebrikler…sayenizde beğendiğimiz giysi aksesuar v.s den haberimiz oluyor…nerden satın alacağımızı kolaylaştırıyorsunuz…böyle detaylı bir çalışmaya ilk defa rastladım…beyninize ve ellarinize sağlık…erkek giysilerine biraz daha ağırlık vermeniz dileğiyle…teşekkürler…

  2. ben hürreme bayışıyorum ayrıca yüzüğüde çokkk güzel hürreme yakışır bir yüzük

Bir Cevap Yazın