Çet’den Ayşegül’e hediye ayakkabılar…

| 7 Comments

Küçük Sırlar’ın dün akşam (14 Şubat) yayınlanan bölümünde Çet’in Ayşegül’e Sevgililer Günü hediyesi olarak verdiği topuğu ve platformu taşlı/zımbalı ayakkabılar İnci‘den. İnci’nin online satış mağazasında maalesef bulunmayan ayakkabıların yeni sezon olabileceğini düşünüyorum. Haftasonu yolum düşerse mutlaka bakacağım sizin için 🙂

 

Bende de aynı ayakkabının benzeri var, farkı arkasının bantlı ve topuğunun düz kumaş olması. Topuk yüksekliği yaklaşık 13 cm. Ben ayakkabılarımı bu yaz (Temmuz 2010) bir arkadaşımın düğünü için, Ankara-Tunalı’da bulunan Oz Ayakkabı’dan 100 TL’ye almıştım. (Fotoğraflarını daha sonra ekleyeceğim). Çok yüksek olmasına rağmen platform nedeniyle oldukça rahat bir ayakkabı ama her an giyemiyorum tabi 🙂 Özel davetlere, düğünlere vb. giderken oldukça şık duruyor. Oz Ayakkabı adresi: Tunalı Hilmi Cad. No:105/D Kavaklıdere Çankaya/ANKARA.

Bazı yerlerde dizideki bu ayakkabının Christian Louboutin sanıldığını gördüm. Louboutin’de de topuğu benzer detaylı ayakkabılar mevcut, fakat dizi resimlerinden de anlaşılacağı gibi ayakkabının tabanında Louboutin’in imzası olan kırmızı renge rastlamak mümkün değil. Louboutin’deki benzer modelleri aşağıdaki resimde görebilirsiniz.

(Bu ürünün görseli ve tüm hakları satıcısına aittir. All rights reserved.)

Diziden bir diğer ufak detay da bu hafta Ayşegül’ün yine ‘taupe’ ojeleriydi (köstebek derisi rengi). Bu ojeyle ilgili post için: http://ondagordum.wordpress.com/2011/01/12/kostebek-derisi-rengi-derken/

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

7 Comments

 1. lutfen soyleyin bu ayakkabilar nerde var mutlaka almak istiyorum 🙂

 2. çook güzel ayakkabılar ama sadece özel günlerde giyilebilecek cinsten. :S çok yüksek topuklular..

 3. bu ayakkabılşar ıncı de war taslı kısımları aynı ama ust deseni farklı we emin olun daha güzel . fiyatı 430 tl 270 tl ye kadr indirim yapılıyor we gerçekten güzel ayakkabı.

 4. çetimii çokkkk seviyorummmmmm

 5. merhaba
  aysegulun 14 subat gecesı bu ayakkabı ıle beraber gıydıgı elbıseyı de paylasırmısınız . Cok begenmıstım ancak bır turlu bulamamıstım koyu senklı sımlı bır elbıse ve bekınde de yere kdr uzanan fusya tafta bır kusak vardı.
  şımdıden cok teşekkürler

  • Elbise Sagaza Madrid’e ait. Aynı elbiseyi Petek Dinçöz de sabah programında giymişti. Detaylı fotoğrafları Sagaza Madrid’in Facebook sayfasında bulabilirsiniz. 🙂 İlginize teşekkürler, görüşmek dileğiyle…

Bir Cevap Yazın