Su’nun tüylü botları…

| 6 Comments

Twitter’daki sevgili takipçilerimden birinin isteği üzerine Küçük Sırlar’ın dün akşam (14 Şubat) yayınlanan bölümünde Su’nun giydiği tüylü, ponponlu botları araştırdım. 🙂 Dizide kullanılan botlar, son dönemlerde yükselen bir trend olan ve UGG’ların yerini alacağa benzeyen Muks Botlar (The Original Mukluk Boot). Aslen Kanada markası olan bu botlar, Türkiye’de Deriden mağazalarında satılıyor. Deriden’in online satış sitesi şu an açılmadığı için fiyatları yazamıyorum, fakat daha sonra ekleyeceğim. Muks’un orijinal sitesinde fiyatı 172.25 ? olarak gözüküyor. İlgilenenler için: http://www.muklukstore.com/eu/Scripts/prodView.asp?idproduct=103&cat=3

http://www.deriden.com.tr/ 

(Bu ürünün görseli ve tüm hakları satıcısına aittir. All rights reserved.)

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

6 Comments

 1. Pingback: Tweets that mention Su?nun tüylü botları? | Onda Gördüm -- Topsy.com

 2. Güzel Ama Fazla KAba

  • bu botlara benzer bir modeli, hatta daha kısa ve boncuk desenli bir modelini bugün Koton’da gördüm.. Muks’lara göre daha hesaplı bir alternatif. Post’u güncellerken yeni resimleri ekleyeceğim. Teşekkürler 🙂

 3. ben nereye yazmam gerektiğini biLmediğim için bu yazınızın aLtına yazıyorum. 14 Şubatta yayınLanan küçük sırLarda; CeyLa’nın aldığı, ama Arzu’ya verdiği siyah eLbiseyi nerden buLabiLirim???
  şu ana kadar aradım ama … buLamıyorum =(( yardımcı oLursanız sevinirim.

 4. 17.bölümde sunun giydiği beyaz straplez elbise ve ceketi vardı markasını bilen varmı acabaaa…acilll şimdiden teşekkürler:)

 5. Merhaba.
  Acaba Hunter botlar hakkında bilgisi olan varmı? İstanbulda nereden alabilirim ve ortalama fiyat nedir?

Bir Cevap Yazın