Ya Sonra filmindeki mekanlar

| 1 Comment

Üst üste gelen ‘Deniz Çakır’ın kıyafetleri‘ postlarından sonra benim de filmin tanıtımını yapma görevini üstlendiğimi sanacaksınız 🙂 Oysaki sinema deyince benim için akan sular durur… ‘Ya Sonra’yı bu haftasonu izleme fırsatım oldu ve çok beğendim. Blogumdan sonra filmleri/dizileri artık daha da dikkatli izlediğim için filmde geçen, ve bildiğim mekanları sizinle paylaşmak istiyorum. Tabi *spoiler* vermemek için sadece mekanları yazacağım, sahnelerle ilgili detay vermeyeceğim. Detaylı bilgi isteyenler bana ondagordum@gmail.com ‘dan ulaşabilirler 🙂

Filmde Barış Falay’ın karakteri Cem Kantoğlu’nun sahibi olduğu söylenen otel Antalya’daki Mardan Palace. Fragmanlar da olan Deniz Çakır’ın merdivenlerden yanında Barış Falay ile indiği sahnedeki ihtişamlı avize ve merdivenler, Dolmabahçe Sarayı’nın kristal merdivenlerinden esinlenilerek yapılmış.

Aşağıdaki resimlerde (ve fragmanda) görülen akvaryumlu restoran ise, yine Mardan Palace’ın içindeki ‘Aquamarine Restaurant‘. Otel ve restoranları için daha detaylı bilgi için buraya tıklayınız.

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

One Comment

  1. Çok büyük bir merakla filmmin gününü bekliyordum ve beklediğimiz gün geldi ve filmi ailemle birlikte izledim gerçekten güzel olmuş beğendik bütün emeği geçenleri tebrik ediyorum. Ama ben ve benim gibi çok arkadaşlarımızı bir ajansımızın aracılığı ile ANTALYA Mardan otelde konuk oyuncu olarak oynattılar çekimler pazar günü akşam üstü başladı ve pazartesi günü sabahına kadar devam etti bunu bir ben birde orada bulunan arkadaşlarım bilirler tabiki çekimde olan sanatçılarımızda bu kadar zahmetin karşılığında saniye bile olsa gösterilir diye düşündüm hiç olmazsa kamera arkasını yayınlıyorlardır diye baktık oradada göremeyince çok büyük hayal kırıklığına uğradım. ben bütün beni tanıyan herkese söylemiştim ( özellikle ANTALYA nın çoğuna ve TÜRKİYE nin dörtbir yanındaki eş dost tanıdıklarıma ) hem filmi izlemeleri için hemde beni görmeleri için ama nafile hayal kırıklığına uğradım çok üzüldüm…

Bir Cevap Yazın