Küçük Sırlar by ADL

| 1 Comment

Bu haftasonu, Hürriyet – Cumartesi ekinde yayınlanan Sibel Arna’nın röportajında, Küçük Sırlar dizisinin iki stil danışmanı Banu Savcı ve Tuba Mutlay, Adil Işık’ın 15 Mart’ta mağazalarda satışa çıkacak yeni koleksiyonu Küçük Sırlar by ADL‘yi anlattılar. Uzun zamandır bir markayla çalışıp Küçük Sırlar için özel bir koleksiyon yapmayı düşünen ikili, bunu Adil Işık’la gerçekleştirmiş. 16 Mart Çarşamba günü yayınlanacak yeni bölümde karakterlerin giydiği elbiseler bu koleksiyona ait olacakmış. Koleksiyon hakkındaysa şu şekilde detaylar mecvut: “Koleksiyon şu anda 20 parça ama her hafta dizide giyilmeleriyle eşzamanlı olarak beşer parça eklenecek.  Toplamda yaz koleksiyonunun 60 parçayı bulması öngörülüyor”. Adil Işık satış noktaları için websitesini inceleyebilirsiniz: http://www.adilisik.com/

Resimlerin kaynağı: TIMS – Küçük Sırlar Resmi Facebook sayfası

Elbiselerin bir kısmı, İstinye Park’da camekanlarda sergileniyor. Resmin kaynağı: Adil Işık Resmi Facebook sayfası

Dizinin geçmiş bölümlerinde (22.bölüm) Su’nun giydiği kırmızı, yine Adil Işık’ın ‘Night Zoom Koleksiyonu‘na ait elbise içinse stil danışmanları şunları sölemiş: “Mesela Sinem Kobal?ın canlandırdığı Su karakterinin giydiği kırmızı elbise için telefonlar kilitlenebiliyor, binlerce mail gelebiliyor”.

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

One Comment

  1. Pingback: Su’nun mavi elbisesi Küçük Sırlar by ADL | Onda Gördüm

Bir Cevap Yazın