Su ve Tuvanam – Kırmızı elbiseler

| 5 Comments

Küçük Sırlar’ın dün akşam (18 Mart) ve iki hafta önce (4 Mart) yayınlanan bölümlerinde Su’nun giydiği iki ayrı uzun, kırmızı elbise, Tuvanam markasına ait. İlk elbise, Tuvanam’ın İFW 2011 ‘Storyteller’ defilesindeydi.

İkinci elbise de yine Tuvanam‘a ait. Sinem Kobal bu elbiseyi, 4. Yeşilçam Ödül Töreni’nde de giymişti. Dizide elbiseyi kırmızı ruj, iri küpeler ve siyah portföy çanta ile tamamlamıştı. Detaylı bilgi için A46 ? Merkez Ofis: Yeşilce Mah. Dalgıç Sok. No: 19/4 Seyrantepe / İSTANBUL

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

5 Comments

 1. ben ikinci elbiseye bayılmıştım nerden olduğunu biliyordum ama diğer bilmediklerim için çok sağol her mail geldiğinde heycanlanıyorum açıkçası.Merak ettiğim birkaç elbise var ama nerden bulurum bilmem sorsam bilir misin acaba 🙂

 2. kırmızı uzun elbiseyi çok beğendim bulabilirmiyiz acaba aynısını

  • Tuvanam mağazalarında bulabilirsiniz. Ben size adresleri iletiyorum:
   İstanbul: A46 Nişantaşı (Abdi İpekçi Caddesi), Galata Building, Akmerkez pop-up Store (Merkez Ofis İletişim: 0212 269 60 60)
   Ankara: Şaşaa Butik (Arjantin Caddesi, Ziraat Bankası karşısı)
   Adana: MK Dress (Atatürk Caddesi, Kuyumcular Çarşısı yanı)
   Antalya: Berrin Şentay (Özgürlük Bulvarı no:44)

   email: info@a46.com.tr

 3. Küçük sırların en son bölümünde biriciğin giydiği mavi pantolon ve yeşilk gömlek hakkında bilgisi olan var mı?

Bir Cevap Yazın