Özge Özpirinçci & Zeynep Erdoğan

| 6 Comments

Engin Altan Düzyatan ve Özge Özpirinçci,  London?s Grosvenor House Hotel?de gerçekleşen ‘Jameson Empire Awards 2011’e Türkiye’den ‘onur konuğu’ olarak katıldı. Özpirinçci geceye, Zeynep Erdoğan’ın ‘A Skating Queen‘ Koleksiyonu’na ait bir tasarım giydi. Elbiseyi daha önce Küçük Sırlar dizisinde de Ayşegül’ün üzerinde görmüştük. Detayları buradan okuyabilirsiniz 🙂

Elbiseyi DESIGNIST sitesinde online satıştan alabilirsiniz. Aynı elbisenin uçuk pembe bir rengi de bulunmakta. İlgilenenler için:

Siyah: http://www.designist.com.tr/UrunDetay.aspx?UrunNo=1024

Uçuk pembe: http://www.designist.com.tr/UrunDetay.aspx?UrunNo=1025

Fiyatı: 650,- TL

Kişisel not: Ayrıca Londra’daki gecede Colin Firth ile tanışma imkanı yakalayan ikilinin oldukça şanslı olduğunu düşünüyorum 🙂

Küçük Sırlar’da Zeynep Erdoğan tasarımı

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

6 Comments

 1. Moda ve sosyete blogunun sahibesi Pelin, bu elbisenin z.erdoğan ilhamlı hakan akkaya tasarımı olduğunu söylemiş.. Pelin demişse doğru demiştir:)
  http://modavesosyete.blogspot.com/2011/04/krmz-halnn-yeni-prensesi-ozge.html

  • İnanamıyorum cidden! Bu elbiseyi daha önce blogumda yazmıştım Küçük Sırlar’da giyildiği için, ama esinlenmenin bu kadarı olur! Bu elbise birebir aynısı. Görünce ben de haliyle Zeynep Erdoğan sandım. Şimdi araştırınca da basın bültenlerinde “törene Hakan Akkaya imzalı siyah bir elbise ile katılan Özpirinçci, ilgi odağı oldu” cümlelerini görünce şaşkınlığım iyice arttı. Nasıl göz göre göre kendi tasarımım diye aynı elbise dikilir? İlginç cidden. Teşekkür ederim bilgilendirme için 🙂

 2. Tekrar merhabaaaa,
  Basın bültenlerinde gerçekten Hakan Akkaya adı geçiyor fakat sonunda Zeynep Erdoğan açıklama yapmış elbiseyi benden aldı diye:) Ne garip.. Basın işini adam gibi yapsa da boşu boşuna bi insana “çalıntı” tasarım yapıyor çamuru atılmasa keşke.. Neyse kime ait olduğu belli olmayan caaağnım elbise sonunda sahiplenildi:))
  Sevgiler..

 3. Ah şimdi gördüm, zaten sevgili Pelin’le de bu konu hakkında konuşmuşsunuz:)

  • Evet, siz mesaj attıktan sonra görüştüm kendisiyle. Baktım kendisi de aynı konuyla ilgili yazmış 🙂 Elbisenin üzerindeki belirsizlik kalktı sonunda 🙂 Basın bültenleri siz, ben ve tüm blog okuyucularını maalesef yanıltıyor işte böyle zaman zaman..neyse biz de bu vesileyle tanışmış olduk 🙂 Görüşmek dileğiyle..

 4. Pingback: KREM dizisinde tanıdık bir Zeynep Erdoğan tasarımı | OndaGördüm

Bir Cevap Yazın