2. Antalya Televizyon Ödülleri ? Kim ne giydi? ? 2

| 0 comments

Elbise modellerine devam ediyorum… 🙂 Ödül törenine katılan Hazal Kaya, Özgür Masur‘un 2011 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu ‘Ten Dökümü‘ne ait bir elbiseyle kırmızı halıdaydı. Elbisenin önündeki fiyonk detaylarını, İFW 2010’daki defiledeki başka elbiselerde de görebilirsiniz.

http://ozgurmasur.com/

Sinem Kobal ise gecede, hem dizisini, hem de dizi adına çıkarılan Koleksiyon’u desteklercesine, ‘Küçük Sırlar by adL – Mezuniyet‘ koleksiyonuna ait çok şık ve kendine çok yakışan beyaz bir elbise tercih etmişti. Kobal, tercihini şu şekilde anlatmış; ?kendi dizimizin markası ?Küçük Sırlar by adL? ile geceye katılmak istedim çünkü her hafta yayın sonrası izleyenler bize kıyafetlerimizi soruyor? İlk kez bir dizinin karakterlerinin kıyafetleri için marka oluşturuldu ve ?Küçük Sırlar by adL?yi onlara adres gösterebilirim?. ?Küçük Sırlar by adL – Mezuniyet? koleksiyonu, yakında adL mağazalarında satışa sunulacak.

http://www.adilisik.com/

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

Bir Cevap Yazın