Su’nun Küçük Sırlar by adL elbiseleri

| 12 Comments

Küçük Sırlar’ın geçen haftalarda yayınlanan bölümlerinde Su’nun giydiği renkli elbise, yeşil elbise ve kırmızı elbisenin hepsi Küçük Sırlar by adL Koleksiyonu’na ait. Renkli elbisenin fiyatı 249,90 TL. Yeşil, arkasında detaylar bulunan elbisenin bir de resimlerdeki gibi krem rengi mevcut. Yeşil elbise 299,90 TL. Son olarak da kırmızı elbiseyse 249,90 TL (yeşili de mevcut) 🙂 Satış noktaları için: http://www.adilisik.com/kucuksirlar/

Resimlerin kaynağı: TİMS – Küçük Sırlar Resmi Facebook sitesi

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

12 Comments

  1. Adını feriha koydum’un 18’inci bölümünde emirin giydiği siyah gömleğin markası neydi acaba bi de Koray’ın üstüne giydiği turuncu kazağın markasını bulamadım.

  2. bence şu suyun elbiselerinden turunculu olan suyun üstüne çok güzel yakışmış diyorum

  3. Merhaba ben Azarbeycandan Arzu.Yesil elbisenin arka detayini tam gormek istiyorum.kizimin dogumgunune bu elbiseden diktiricem ama arkasi nasil bilmiyorum.Yardim edin yarin elime ulasmali elbisenin arka detayi.LUTFEN.

  4. merhaba ya 50 bölümde suyun giydiği siyah üzerine pullu kenarları yeşil manşetli elbise çok güzel onu bulamadım ben

  5. küçük sırlar’ın final bölümünden su otelden çıkarken çetinle konuşcağı zaman giydiği sarı kemerli elbisenin markası nedir hani sonra babannesi geleceği için konuşamadılar çet yardım istemeye gelmişti. elbisenin markasını çok merakk ediyorummmm.

  6. tamam sağolun ama mutlaka dönersiniz dimi unutmayın sarıı elbise uzun ayağına sandelet giymişti su

  7. peki özlem hanımın dediği elbisenin markasını biliyormusunzuz hani çet su demir ve ayşegül aynı masada bu resmi ve elbiseyi star tv küçük sırlardan bulabilirsiniz 50.bölüm lütfen

    • Bulabildiğim elbiseleri geçmiş bölümlerden de olsa OndaGördüm’e ekliyorum. 50.bölüme ait Su’nun parlak elbisesi veya Ayşegül’ün merak edilen bir yeşil elbisesi var. Bunları bulabilirsem mutlaka bloga yazacağım. Zaten çok talep var, teşekkürler.

  8. şu final bölümündeki sarı albiseyi hala göremedk yardımedin lütfenn :))

Bir Cevap Yazın