Herşeyin bir ilki var :) ben de mimlendim!! :)

| 2 Comments

Bu seferlik dizilerden ve televizyon dünyasından biraz uzaklaşıyorum ve beni yazısında mimleyen Canset Abay ve takipçim herkes için GICIK OLDUKLARIM’ı yazıyorum 🙂 (bu arada bu benim ilk mimlenmem..eksiklik, yanlışlık varsa bu seferlik görmezden gelin 🙂 )

OndaGördüm nelere gıcık oluyor?

Sen iki dirhem bir çekirdek hazır, çorabını bile giymişsindir veee senden önce biri banyodan çıkmıştır (anne, baba, abi, kardeş, erkek arkadaş, koca farketmez). O ‘biri’, o gıcık su damlacıklarını damla damla yerlere dökmüştür. Sen de o güzelim hazır halinle o su damlalarına basıp çoraplarını ıslatmaz mısın…işte buna FECİ GICIK OLURUM. O nemli çorap hissiyatı kadar kötü birşey daha yok.

Mesela birine bir laf etmem gerekirken o lafı yeri gelmişken söyleyemeyip, sonrasında defalarca kafamda senaryolar yazma huyuma gıcık oluyorum 🙂 Yahu karşındakini gerektiğinde bozacak, taşı gediğine oturtacak bir laf varken, söylesene…sonradan diyorum ‘ay bunu deseydim bak ne güzel olurdu, keşke ona şöyle bi yanıt verseydim’ gibilerden 🙂 Kötü bir huy, içimde kalıyor laflar..acilen bırakmalıyım.

Twitter’daki son moda ‘1438 kişi followlarım, bunlardan 300-500ü beni geri followlasın, sonra ben toptan unfollow edeyim’ mantığına gıcık oluyorum..herşeyden önce mantıksız, bi de böyleleri çalıntı tweet’e bayılıyorlar..böyle sosyal medya insanı olunmuyor maalesef..

Benim karşımdakini düşündüğüm kadar, karşımdakinin beni düşünmemesine de gıcık oluyorum. Neden? Çünkü en sonunda kendini saftirik gibi hisseden hep ben oluyorum.

Internet yasaklamalarına gıcık oluyorum. Klasik olacak belki ama her sabah uyanıp da ‘acaba bugün ne sürpriz var internette’ durumu beni accayip sinir ediyor.

Bu konu kimin aklına geldi tebrik ediyorum cidden..gıcık olunanlar hakkında yazınca insana bir rahatlama geliyor 🙂 Son olarak yazılarına ve sivri dillerine bayıldığım Bi kot bi tişört (nam-ı diğer Pinkfreud) ve modavesosyete‘ye, bir de Did Dans La Mode‘a bu mimi gönderiyorum. Hadi bakalım herkes neye, kime gıcık oluyor? 🙂

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

2 Comments

  1. Ya senin gicik olduklarina bendende gicik oluyorum. Ozelliklede su laflari zamaninda siykemeuip sonradan kendi kendini yeme kismina .bende bi tek bana oluyor sanirdim 🙂

  2. Pingback: GICIK LİSTEM :) | Aklınızdaki Her Neyse Neydi.Net

Bir Cevap Yazın