Küçük Sırlar’da kendini tekrar eden kıyafetler

| 5 Comments

Küçük Sırlar’da kendini tekrar eden birkaç kıyafet dikkatimi çekti. İzleyemediğim 44.bölümü dün izlerken gördüm kü Su’nun Nisan aylarında yayınlanan bir bölümde giydiği HAYS gecelik/sabahlık takımı bu bölümde yine giydi. İşin ilginci aynı takımı bu haftaki bölümde Arzu da giymişti 🙂 Herhalde birbirlerine ödünç verdiler 🙂 Firmanın online satış sitesinde de bulunan takım, 79.95 TL?den %50 indirimle 40,- TL?ye inmiş. İsterseniz buradan satın alabilirsiniz.

Küçük Sırlar – arşivden

Küçük Sırlar – 44.bölüm

Küçük Sırlar – son bölüm (Arzu)

(Bu ürünün görseli ve tüm hakları satıcısına aittir. All rights reserved.)

44.bölümde, kızlarda olduğu gibi erkeklerde de ödünç alınan bir t-shirt vardı. Demir, Çet’in üzerinde Milwaukee yazan Topman t-shirt’ünü giymişti!! 🙂 Tekrardan kullanılan bu ürünle ilgili önceki yazımı buradanokuyabilirsiniz. T-shirt için: http://meeurl.com/11555f (İngiltere online satış sitesinde 14£’dı, şu an %50 indirimle 7£. Topshop/Topman bizde de indirimde).

Küçük Sırlar – 44.bölüm

Küçük Sırlar – arşivden

(Bu ürünün görseli ve tüm hakları satıcısına aittir. All rights reserved.)

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

5 Comments

 1. Çetin’ime siyah çook yakışıyor yaaa.:))))

 2. bu blogu yeni keşfettim ama iyi ki keşfetmişim, çok güzel bir blog artık takip edeceğim:)
  küçük sırlar’da özellikle ilk bölüm ayşegülle ceylanın kapışmasına neden olan meşhur yeşil çanta nereden onu merak ediyorum nette araştırmıştım ama bulamamıştım:)
  küçük sırlar 56. bölümde bitiyormuş ondan sonra böyle stylish başka bir dizi başlar mı bilemiyorum boşluğu dolduracak yeni bir dizi lazım ama:) (varsa da ben bilmiyorum:))

  • Merhaba..ben sizin blogunuzu zaten biliyordum! Siz de süpersiniz 🙂 İnanın ben ilk bölümlerde Küçük Sırlar’a biraz uzaktım, tekrar göz atacağım 🙂 Yeni sezonda aynı tadı verecek, ya da moda konusunda yepyeni bir Aşk-ı Memnu havası estirecek bir diziyi umutla bekliyorum.. 🙂

 3. yaa Su’yun yukardaki fotoda otelde babaannesinin yanında giydiği mavi uzun elbise nerden?????

  • Hangi fotoğraf bilemiyorum fakat ilk otele taşındıklarında giydiği lacivert, üzeri desenli elbise 2wins markasına ait. Eğer bu hafta yayınlanan bölümdeki mavi, yandan iki yırtmaçlı uzun eteği soruyorsanız o da MyBestFriends markasına ait. MyBestFriends 15 Ağustos’ya (yani yarın) Limango’da kampanyaya girecekmiş. Detayları ondagordum.com ‘dan takip edebilirsiniz. İlginize teşekkür ederim 🙂

Bir Cevap Yazın