Küçük Sırlar’daki 4000 TL’lik çanta :)

| 2 Comments

Küçük Sırlar’da Demir paralandıktan sonra kardeşine aldığı 4000 TL’lik çanta merak konusu oldu 🙂 Ben son bölümleri biraz geriden takip etmeme rağmen çantayı görür görmez D&G‘nin 5 fermuarlı Lily (5-zip, Lily) modeli olduğunu fark ettim, çünkü modele ilk çıktığından beri ayrı bir gönül bağım var 🙂 Dizideki renk, D&G’nin 2011 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu’nda olan denim (kot) çanta modellerinden fakat şu an online satışta yok. Onun yerine kahverengi derisi mevcut ve fiyatı 921 Euro (yaklaşık 2150,- TL). Yani dizide sanırım fiyat olduğundan biraz daha şişirildi 🙂 ama tabi benim yazdığım fiyat uluslararası online satış sitesinin fiyatı. Türkiye – D&G (Dolce&Gabbana) mağazaları kaça satıyor şu an için bilemiyorum. Kahverengi modele buradan bakabilirsiniz.

Resmin kaynağı: D&G Store – Lily, 5-zip (Lily model, 5 fermuarlı, kahverengi deri)(Bu ürünlerin görseli ve tüm hakları satıcısına aittir. All rights reserved.)

D&G – Lily,denim 3-zip (Lily model, kot, 3 fermuarlı) – Küçük Sırlar’dakinin farklı modeli(Bu ürünlerin görseli ve tüm hakları satıcısına aittir. All rights reserved.)

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

2 Comments

  1. Kısa saplı çantalardan hoşlanmıyorum.

  2. bu canta kesınlıkle benım olmalı akeeeeeeeeeeeeee amekehhh durumdayım suan hahahayyyy

Bir Cevap Yazın