Su’nun merak edilen siyah bluzu – Kith&Kin

| 14 Comments

Küçük Sırlar’ın geçmiş bölümlerinden birinde Su’nun giydiği siyah, yandan fermuarlı ve sağ kolu ayrı giyiliyormuş gibi duran bir bluzu vardı. Onu bana çok kişi sordu fakat ben bulamamıştım. Kime sorduysam da yanıt alamamıştım 🙂 İşte iyi haber geliyor..bende tesadüfen gördüm ki bu bluzu Galata’daki La Mariquita Butik‘te bulabilirsiniz 🙂 Butik adresi: Galata Kulesi Sok.No:3 / B Kuledibi/İSTANBUL Tel: 0212.2493273 GÜNCELLEME: Bluz tasarımcı Serra Kefeli’nin markası Kith&Kin‘in 2011 – İlkbahar/Yaz Koleksiyonu’na ait. Kith&Kin koleksiyonuna L’Appart PR’dan ulaşabilirsiniz. Bluzun La Mariquita’da satılıp satılmadığı konusunda elimde kesin bir bilgi olmadığından ötürü şimdilik üstünü çizdim 🙂

http://www.kithandkins.com/


L?Appart PR adres: Adbi İpekçi Cad. Lalezar Apt. No:45 Nişantaşı ? İSTANBUL http://www.lappartpr.com/index.html

Resmin kaynağı: http://www.kithandkins.com/

Resmin kaynağı: Gülçin Uzunalan Photography

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

14 Comments

 1. fiyatı ne kadardı?

 2. MERHABA
  kavak yellerinin 164. bölümünde (geçtiğimiz hafta yayınlana)n dizinin başında minenin üzerindeki nar çiçeği rengindeki elbisenin markasını biliyormusun birtek senden umudum var teşk.

 3. Dizideki diyaloglar da dahil olmak üzere herkes “Su’yun” derken sen “Su’nun” dediğin için çok teşekkür ederim! Sonunda biri “Su” kelimesinin isim olarak kullanıldığını farketti =)

 4. Küçük sırların dün değil de geçen haftaki bölümünde Su’nun giydiği elbiseyi biliyor musunuz? Hani siya üstüne renkli kumaş işlemeli, sırt dekolteli. Yani 50. bölümün son sahnelerinde giydiği elbise, yani Su, Çet, Ayşegül ve Demir’in dört kişi masada oturdukları sahnedeki elbise.

 5. O elbiseyi bende cok merak ediyorum lutfen bulunnn:))))

 6. su nun bluzunu cok seviyorum ve bende istiyorum mersin de oturuyorum baska bulabılecegım magaza yok mu lutfen yardım edın:(

 7. Su’nun 50. bölümde giydiği siyah sırt dekolteli elbisenin markasını öğrenebilir miyim? Şimdiden teşekkür ederim…

 8. sevgili ayşe sana katılıyorum bende o elbiseyi çokkkk merak ediyorum lütfen bulunnnnnn

 9. ya Su yun yukardaki fotoda otelde giydiği elbiseyi istiyorum mavi olan üzerinde saı yuvarlak desenli kemerli kolları yesil serit ve taşlı olan. bulun onu noluurrr:(

 10. Merhaba ben birsey sormak istiyorum.
  Aysegulun 54 bölumdeki yesil elbisesi nerede bulabilirim? Biraz hatirlatma; aysegul o yesil elbiseyi arzuyla bulustuklarinda giymisti.

Bir Cevap Yazın