Burcu Esmersoy’un ‘Yaz Gecesi’ Pantolonu – Zeynep Tosun

| 1 Comment

NTV?de yayınlanan ?Yaz Gecesi? programının dün akşam (11 Ağustos) yayınlanan bölümünde Burcu Esmersoy?un giydiği beyaz üzeri turuncu ve siyah desenli pantolonu ve siyah kemeri Zeynep Tosun tasarımı.
Bu pantolonun da içinde bulunduğu koleksiyon Zeynep Tosun tarafından enmoda.com için hazırlanan exclusive bir koleksiyon. Şu an bu koleksiyonun bazı parçaları markafoni’de kampanyada. Esmersoy?un giydiği pantolon 225,- TL’den 129,99 TL‘ye inmiş; fakat markafoni‘de tükenmiş. Buradan inceyelebilirsiniz.
Pantolonla kullandığı kemerse yaklaşık 1 sene önce enmoda’da 99,90 TL‘ydi. Eğer markafoni üyeliğiniz yoksa bana e-mail adresinizi gönderirseniz size davetiye gönderebilirim 🙂 OndaGördüm e-mail adresi: ondagordum@gmail.com

(Bu ürünlerin görseli ve tüm hakları satıcısına aittir. All rights reserved.)

Bu bileklik de benim kişisel takıntım 🙂 Yine bir Zeynep Tosun tasarımı ve enmoda.com’da satılıyordu… maalesef şu an markafoni’de mevcut değil…(Bu ürünün görseli ve tüm hakları satıcısına aittir. All rights reserved.)

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

One Comment

  1. burcu esmersoy’un 8 agustos tarihinde yoncalodi ,le yaptığı programda taktığı bileziklerin ve kolyenin markasını biliyormusunuz

Bir Cevap Yazın