Biricik’in renkli taşlı takıları ve ‘Penguen’ kolyesi

| 4 Comments

Küçük Sırlar’ın bu hafta (12 Ağustos) yayınlanan bölümünde Biricik’in taktığı mavi tonlarındaki iki kolyesini de Trendiyiz‘de bulabilirsiniz. Mavi boncuklu, kuş tüyü görünümlü kolyeyi 20,- TL‘ye buradan satın alabilirsiniz. Diğer mavi boncuklu, sallantılı kolyeyse Trendiyiz’de 30,- TL. Linkte görebilirsiniz. Vintage görünümlü 2.kolyenin farklı alternatifleri de mevcut. İncelemek için sizi Giyimodam.com‘a buradan yönlendirebilirim 🙂 (GÜNCELLEME (9 Şubat 2012): Yazıdaki alternatif linkler çalışmıyor ve bu ürün stoklarda gözükmüyor. Demek 6-7 ayda sektörde değişiklikler olabiliyormuş) 🙂

Penguen kolye

Dizinin son birkaç bölümünde Ebru Akel‘in sürekli taktığı ve bana sıklıkla sorulan ‘penguen kolye’ ise Özusta Kuyumculuk tarafından Akel adına çıkarılan ‘Ebru Koleksiyonu’ndan bir parça. Bir takipçimin bana ilettiğine göre pırlanta taşları mevcut olan kolyenin fiyatı 2500,- TL. Özusta Kuyumculuk bir İzmir firması ve adresi: Plevne Bulvarı No: 18/B Alsancak/İZMİR Tel: 0.232 422 00 88.

Akel, koleksiyonu kendi sözleriyle şöyle anlatıyor (Vatan Gazetesi röportajından alıntıdır): “Şu sıralar penguenli kolyemi çok seviyorum. Penguenler hayatta sadece bir kere severler ve hayatlarının sonuna kadar aşık oldukları kişi ile devam ederler. İzmirli çocukluk arkadaşlarımın kuyumculukları var. Geçenlerde benim adıma bir koleksiyon çıkarmak istediler. Hikayelerden ve hayallerden yola çıkan bir tip olduğum için penguen kolyesi cazip geldi. Ayrıca bir bağ koleksiyonu hazırladık. Bileklik, kolye gibi çeşitli aksesuarlar İzmir?de satılıyor. Elde edilen gelir Çocuk Esirgeme Kurumu?na bağışlanacak. Ayrıca penguen türleri de azalıyor. Ben de türümün nadide örneklerinden olduğum için seçtik. (gülüyor) Şaka bir yana hayallerimin peşinden giden bir tipim, bunları yaparken de kendimi çok zedeliyorum. Hayatta en az kendimi önemsiyorum”.

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

4 Comments

  1. özusta mükemmeldir bende kısmetlerimi ordan aldım zaten tek secenek orası 🙂 butun tasarımlar kendi bunyesıne aıttır özustanın kısmet harıcı farklı bir marka satılmamakta modern ve klasık seyler bulmak mumkun izmire giderseniz alsancakta burgerkıng ın solundakı kuyumcudur mutlaka ugrayın 🙂

  2. bir konuda yardım isteyeceğim. özusta kuyumculuk da penguen kolyesinin olduğu haberinizde yazmışsınız fakat tüm içerikleri aramama ve alt üst etmeme rağmen (: bulamadım.
    rica etsem beni bu konuda aydınlatır mısınız?

    şimdiden teşekkür ederim..

  3. ama ben bu mavi yaşlı sallantılı kolyeye bayıldım nerden bulabilirimmm 🙁

  4. o kolyenin markası nedir bilen varmı 🙁

Bir Cevap Yazın