Biricik’in siyah-beyaz puantiyeli elbisesi

| 6 Comments

Küçük Sırlar’ın geçen hafta (19 Ağustos) yayınlanan bölümünde Biricik’in giydiği siyah-beyaz puantiyeli elbise Küçük Sırlar by adL Koleksiyonu‘na ait. Adil Işık’ın Facebook sayfasında elbisenin fiyatının indirimle beraber 149,90 TL olduğu yazıyor (ekstra bir indirim daha olduysa bilmiyorum maalesef). Aynı elbisenin gri-beyaz puantiyeli modelini 39.bölümde Ayşegül de giymişti. Buradan okuyabilirsiniz. Ayrıca Ebru Akel’e helal olsun demek istiyorum. Çok özel bir elbise değil fakat; gençleri hedef alan ve dizide 23-24 yaşında çıtı pıtı kızların giydiği elbiseyi süper taşımış.

39. bölümde Ayşegül’ün giydiği gri-beyaz puantiyeli elbise

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

6 Comments

  1. ankara da hiç bir adilışıkta küçük sırlar koleksiyonu yok kaldırıldı mı acaba?

  2. Benbu Ebru Akel’e bayılıyorum zaten.Bacakları,fiziği falan çok düzgün kadının.Çok havalı bir kadın ve çok şık giyiniyor günlük yaşantısında da stilini ve tarzını çok beğeniyorum.

  3. Bu bölümü izlerken Ebru Akel’e helal demiştim. sanki izlemedim de dizinin o sahnesindeydim. İşte dedim bakım budur, şıklık budur.Kadının teni bile ben tertemizim miss gibi kremliyim diye bağırıyor! Ayşegül’ün saçma ruj seçimleri ve şuh hallerinden, su’nun makyajlıyım çaktırma hallerinden gına geldi. En sevdiğim ise igiyim makyaj endam ses oyunculuk Arzu oldu.

Bir Cevap Yazın