Bengü’nün ‘Saat 03:00’ klibindeki kıyafetleri

| 7 Comments

Bengü‘nün son klibi ‘Saat 03:00‘ün stylingini Umut Eker yaptı. Kendisinden aldığım bilgileri sizlerle paylaşmak istiyorum 🙂 Bu detayları ve kullanılan kıyafetleri İLK ve SADECE OndaGördüm’de bulabilirsiniz. Klibin açılışında Bengü’nün giydiği siyah payetli etek ve bluz Simay Bülbül‘e ait.

Aynı şekilde klibin ilk bölümünde Bengü’nün giydiği, aşağıda gördüğünüz kürk de Simay Bülbül tarafından özel olarak dikilmiş. Siyah platform ayakkabılar Flower‘ın.

Havuzdaki çekimlerde Bengü’nün giydiği beyaz mayo Zeki‘ye ait. Siyah deri üst ise yine Simay Bülbül‘ün. Bu parça, tasarımcının 2012 Yaz Koleksiyonu – ‘Kırılma Noktası‘na ait. Koleksiyon geçtiğimiz ay yapılan İstanbul Fashion Week’de Simay Bülbül’ün Galata’daki atölyesinde bir sergiyle tanıtılmıştı.

Resimlerin kaynağı: Zeki – Facebook sayfası

Resimlerin kaynağı: Trendyol blog (sol), Yeliz’in Dünyası (sağ)

Klibin sonlarına doğru sadece üç kısa an görebildiğimiz beyaz elbise de Simay Bülbül‘ün aynı 2012 Yaz Koleksiyonu’ndan.

Resmin kaynağı: Trendyol blog 

Bilgi paylaşımından ötürü Umut Eker‘e tekrardan içtenlikle teşekkür ederim 🙂 Yazımın sonunda yeniden belirtmek isterim ki içeriğimi izinsiz alıp hatta YAZILARIMI ÇALIP kullandıkları için bana ait olmayan fotoğrafların hepsine, görünür bir şekilde ?ondagordum.com? yazmaktayım, fakat hepsinin kaynağı bellidir. Anlayışınız için teşekkür ederim. Klibi izlemeyenler için yayınlıyorum, iyi seyirler… 🙂

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

7 Comments

 1. Malesef alıntı yerine çalıntı yapılması bloggerların, emek verenlerin büyük önlenemez bir derdi:( Fotoğrafları etiketlemeniz iyi oluyor.

  Sizi kısa süre önce takip etmeye başladım, bazıları ilgimi çekmiyor diizleri izlemediğimden ama bazen de merak ettiğim şeyler nerede kimin diye düşünmeden sizin bloğunuzda görüyorum. <Bu bloğun fikrini seviyorum, merak edilesi şeyleri derlemeniz güzel doğrusu. Emeğinize sağlık.

  Başlkığı görünce şunu dedim yahu Bengü klipte ne giydiki, yarı çıplak ve gereksiz derecede çıplak gördüğüm için. ve son dönem aşırı büyük ve üst bedeninden taşan silikonları iel Bengü kendine has tavrını kaybetti. Kötü mü oldu bu halini de seven çoktur elbet. Çabasını emeğini takdirle karşılasam da izlemeyi değil dinlemeyi tercih edip es geçtiğim birisi oldu:(

  • Çok teşekkür ederim blog konusunda desteğiniz için. Maaleseftir ki her geçen gün etiketlerin puntolarını büyütüp görünürlüğünü arttırır bi vaziyetteyim 🙂 Neyse, elbet birgün hatalarını anlarlar diye umuyorum veya olay büyürse farklı bir boyuta ulaşır. Herkesin kendi seçimi 🙂
   Hani derler ya elçiye zeval olmaz diye 🙂 bana bu kliple ilgili o kadar çok e-mail geldiki, çok merak edilmiş. Sizin de dediğiniz gibi seveni ve takip edeni çok Bengü’nün, bu sebeple bana da araştırmak düştü 🙂 Ben de içeriğimi geliştirip her türlü yapıma yer vermeye çalışıyorum, bir nevi sesimi böyle duyuruyorum. Dolayısıyla her türlü yoruma (beğenen/beğenmeyen) yer verip olaya objektif bakmaya çalışıyorum. İlginize teşekkür ederim 🙂 görüşmek dileğiyle..

 2. Simay Bülbül’ü sevmemek mümkün mü!! Hele o en son beyaz elbise, ona bitiyorum ben , benim olsa ya 🙂

 3. yok bence böyle devam etmelisiniz, artık dizi film olayını aştı moda her yerde.Klipler, yarışmalar, haber spikerleri insan güzel şeyleri gördükçe merak ediyor.

  • Haklısınız, her türlü programda hep dikkat çeken birşeyler var. Sen dikkat etmesen de başka biri gelip sana soruyor 🙂
   Teşekkür ederim tekrardan, takibe devam 😉

 4. yazın çektiği aşkım aşkım klibindede simay bülbülle çalışmıştı üzerindeki, bolero difiledede görmüştüm bu kliptede aynı bence parçalar bengüye yakışmış

 5. merhabalar sitenıze bayıldım…ben fatmagülün suçu ne dizisinde asu karakteri (sevtap özaltun un 41. bölümde giydiği siyah bol pantolonu nereden bulabilirim.yardım ederseniz çok sevinirim..

Bir Cevap Yazın