Lale Devri – Yeşim’in Gamze Saraçoğlu elbisesi

| 4 Comments

Lale Devri‘nin geçen haftalarda (22 Ekim) yayınlanan 46. bölümünde Yeşim‘in (Serenay Sarıkaya) giydiği lacivert elbise Gamze Saraçoğlu‘nun tasarımı. Elbise, Saraçoğlu’nun 2010 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu ‘Flow/Akış‘a ait. Koleksiyon hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen buraya tıklayınız. Butik adres bilgilerini ise buradan görebilirsiniz.

Resimlerin kaynağı: Moda Türkiye (Fotoğraflar belirtildiği gibi Moda Türkiye’den alınmıştır. Bazı internet siteleri içeriğimi izinsiz alıp, hatta YAZILARIMI ÇALIP kullandıkları için fotoğrafların hepsine, görünür bir şekilde ondagordum.com yazmaktayım. Anlayışınız için teşekkür ederim :) )

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

4 Comments

  1. çok teşekkürler canım süpersin

  2. merhaba sizden bir yardım isteyecektik..ben arkadaşımla 1v1y.com sitesinden alışveriş yaptım ama 1 ay oldu siparişlerimizi yollamıyorlar şikayetvar.com da da bu konu hakkında bir sürü şikayet var tek biz değiliz..bu konuda bize yardım etmeniz mümkün mü?bir takı sitesindede ürün yollanmıyor diye duyurmuştunuz sizden sonra site hatasını düzeltmişti..kolay gelsin..iyi günler

Bir Cevap Yazın