Kuzey Güney’de ‘Versace for H&M’ koleksiyonundan bir elbise

| 4 Comments

Kuzey Güney‘in bu hafta (16 Kasım) yayınlanan bölümünde Banu‘nun (Bade İşçil) Simay‘a verdiği elbiselerin arasından çıkan ve Simay’ın evde denediği elbise, H&M‘in 17 Kasım’da satışa çıkan Versace for H&M Koleksiyonu’ndaki pembe, altın renkli metal zımbalarla desenlendirilmiş elbisesiydi. Elbisenin fiyatı 349,- TL ve koleksiyon şu an için yalnızca İstanbul-İstinye Park H&M mağazasında satışta. Elbiseyi H&M Türkiye sayfasından daha detaylı incelemek için buraya tıklayınız.

Şunu belirtmeden geçemeyeceğim ki bu elbise deneme sahnesinde büyük tutarsızlık vardı. Bu koleksiyon diziden bir gün sonra satışa çıkıyordu (17 Kasım’da); hatta saati saatine bekleyenler olduğu için biliyorum satışa çıkmasına yaklaşık 12 saat kalmıştı. Bu kadar büyük lansmanı yapılan ve beklenen bir koleksiyon parçasının, dizinin hikayesi gereği Banu’nun eski kıyafetleri içinde olması ve lütfedip Simay’a bağışlaması(!) oldukça komik bir durumdu. O sahnede bu kadar fark edilir olan şeker pembe Versace for H&M elbisenin kullanılması, benim gibi pek çok Twitter takipçimin de dikkatini çekti.

8 Kasım’da New York‘da yapılan H&M lansman partisine de Selma Blair aynı elbiseyle katılmıştı. Podyumdaki manken gibi, Blair de elbisesini Versace for H&M Koleksiyonu’ndaki aynı tondaki minik pembe çantayla tamamlamıştı. Çantanın fiyatı 70£ (daha İstinye Park’a gitmedim ama yaklaşık 205,- TL ediyor).

Resim kaynağı: JustJared 

Defile

Minik pembe çanta

 

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

4 Comments

  1. Elbise de Simay’a hiç yakışmamıştı.Hiç Versace gibi durmuyodu bile valla.Taşıyan, giyen kişi de çok önemli.

  2. bende ilk gördüğümde şaşırdım. ama kullanışı tamamen fiyasko. bu elbisenin kullanılıp da hediye edilmesi düşünülebilecek en saçma yol. bunun yerine banu ‘nun üstünde görülmesi neden akla gelmedi şaştım kaldım. üstelik giyen kızcağızın üstünde çok sakil durmuştu. kısacası felaket bir styling girişimi 🙂

    • Hiç sorma Pelin’cim yaa..Papiş’e de yazdım ya yanılmıyorsam evde Simay terliklerle deniyordu bi de 😀 Kadın ana karakterlerdeki görsel açıdan olan iyi yöndeki değişim bu hatayı telafi edecek mi bakalım göreceğiz..

Bir Cevap Yazın