Hande Ataizi’nin ‘Hakan Yıldırım for KOTON’ elbiseleri

| 5 Comments

Açıkcası İzdivaç türü ve türevi hiçbir programı izlemiyorum, çünkü pek bana hitap etmiyor. Bugün, (23 Kasım) kanalları karıştırırken TNT‘de yayınlanan ve Hande Ataizi‘nin sunduğu İzdivaç programına denk geldim. Ben Hande Ataizi’ni çok beğeniyorum. Ne giyse çok yakışıyor ve kendine yakıştırıyor. İşte bu sebeple ‘acaba bugün ne giymiş’ diye TNT’de takıldım kaldım ve Hande Ataizi’nin elbisesini görür görmez tanıdım. Bu elbise, mağazalarda yerini yeni alan 2011 – Hakan Yıldırım for Koton Koleksiyonu’ndan. Biliyorsunuz ki Hakan Yıldırım’ın Koton’la yaptığı iş birliği birkaç sezondur devam ediyor. Elbisenin fiyatı 149,99 TL.

Resimleri canlı yayında televizyondan çektim. Bu sebeple çizgi çizgi, dalgalı görüntüler mevcut, kusura bakmayın 🙂

Resim kaynağı: Koton Resmi Websitesi 

Resim kaynağı: Koton Resmi Websitesi 

İstinye Park – Koton mağazası (Bu fotoğraf OndaGördüm’e aittir. İZİNSİZ KULLANILAMAZ!)

İzdivaç programının 23 Kasım Pazartesi yayınlanan bölümünde Hande Ataizi’nin giydiği mavi elbise de aynı şekilde Hakan Yıldırım for Koton Koleksiyonu’nun yeni sezonuna ait. Elbisenin fiyatı 99,99 TL. Koton mağazalarının listesi için lütfen tıklayınız.

Resimlerin kaynağı: TNT Resmi Websitesi

Resim kaynağı: Koton Resmi Websitesi

Resim kaynağı: Koton Resmi Websitesi

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

5 Comments

  1. Handenin mavi elbisesi kendine ne kadar yakışmış.Beğeniyorum stilini.Bir de pabuçlarına bittim kadının onlar nerden acaba? Çok güzel şeyler paylaşıp,anında şipşak bulup bilgilendirmene hastayım zaten biliyorsun:) Çok tşk.ler canım.

    • Çoook teşekkür ederim cnm 🙂
      Aynen çok beğeniyorum tarzını. Ece Erken’le bir giydikleri bir de Perspective elbise var, onu da yazacağım. Ama tabi benim oyum Hande Ataizi’nden yana 🙂 Ayakkabılara ben de bayıldım, arıyorum tarıyorum daha bulamadım; ama bulur bulmaz haber vereceğim!

  2. Ben Türkiye’den elbise satın almak istiyorum
    Bu bir bana bu konuda yardımcı olması mümkün mü

  3. Merhaba sitede bulunan pudra siyah elbisenin satışı hala koton mağzalarında devam ediyor.Şöle bir durum söz konusu almaya gittiğimde evet kış sezonu olduğu için giymekte tereddüt ettim çünkü yazın kullanıcam ayrıca fiyarı hala 149.99 hiç düşmemiş indirimde değil ayırttırdım alıyım mı almıyım mı karar veremiyorum bana yardımcı olun lütfen:( sezonu da geçince kullanabilirmiyim bilmiyorum:(

Bir Cevap Yazın