Saba Tümer’in kırmızı Micheal Kors elbisesi

| 1 Comment

Saba Tümer’le Bugün programının dün (28 Kasım) yayınlanan bölümünde Saba Tümer’in giydiği kırmızı, siyah deri şeritler geçen buklet triko elbise Michael Kors 2011 Sonbahar/Kış Koleksiyonu’ndan. Tümer, elbiseyi siyah bir boleroyla tamamlamış, ama bence pek iyi durmamış. Aslında kol detayı eklemek güzel bir alternatif ama boleronun sırttan geçen şeridi elbiseyi alakasız bir yerden bölmüş. Elbisenin Net-a-Porter‘daki fiyatı 1292,20? (yaklaşık 3199,- TL). Elbisenin ekru rengi de mevcut, onu ise Stylebop.com adresinde görebilirsiniz. Ekrunun fiyatı 1132£ (yaklaşık 3295,- TL).

 

Resimlerin kaynağı: Net-a-Porter 

Ekru Micheal Kors elbise (resimlerin kaynağı: Stylebop.com)

Kırmızının sıcaklığını bilgisayar ekranından bile hissettiğimiz 2011 sonbahar-kış sezonunda Micheal Kors elbise gibi, kırmızı ve siyahı ustaca bir araya getiren bir Alice + Olivia elbise eklediğim Polyvore kombinini umarım beğenirsiniz 🙂 Kırmızı Micheal Kors demişken, başka bir kırmızı elbiseyi katıldığı televizyon programında tercih eden bir Türk ünlümüz daha vardı. Hatırladınız mı? 🙂 Okumak için buraya tıktık lütfen.

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

One Comment

  1. Pingback: Saba Tümer’in Diane von Furstenberg (DVF) elbisesi | OndaGördüm

Bir Cevap Yazın