Kuzey Güney – Merve Boluğur’un kırmızı mantosu: French Connection

| 21 Comments

Kuzey Güney‘in dün akşam (30 Kasım) yayınlanan bölümünde Zeynep‘in (Merve Boluğur) iş görüşmesine giderken giydiği kırmızı, yandan düğmeli manto French Connection‘a ait. French Connection’un İngiltere merkezli online satış sitesinde mantonun fiyatı 190£ (yaklaşık 550,- TL). Mantonun aynı zamanda siyah ve füme renkleri de mevcut.

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

21 Comments

 1. bu bölümde cemrenin giydiği camel-siyah kabanın markası nedir acabaa biliyor musunuz?

 2. Peki o bolumdeki bade iscilin krem ve siyah renkli deri ceketinin markasi nedir?

 3. BEN MERVE BOLUGURUN KIRMIZI MONTUN ICINDEKI ELBISEYI MERAK EDIYORUM. SIYAH BEYAZ BIR ELBISEYDI.
  ARA$TIRIRSANIZ SEVINIRIM.

 4. Bu kabanı görür görmez nerden aldığını merak etmiştim, araştırmacı ruhuna gönülden teşekkürler:)

 5. Merhaba arkadaşlar,
  banunun 15. bölümde camel rengi önü kürklü kabanının markası nedir acaba bilen var mı?

 6. kıvanç tatlıtuğ giydi siyah deri montun markası nedir

 7. 25 ocaktaki bölümde simayın giydiği siyah mantonun markası nedir acaba ?

 8. french connection mağazaları İstanbul Nişan taşı ve Ankara Eski şehir yolundaki Kent Park AVM de hizmet vermekte. internetten satışlar yerine mağazadan gidip almak çok daha karlı oluyor. Şu anda %60 indirim de var mağazalarda ve çok daha bol çeşitli ve indirimli ürünleri var.

 9. ben iffet dizisindeki deniz çakırın dizide giyindiği yeşil kabanın markasını öğrenebilirmiyim?

 10. http://imageshack.us/photo/my-images/824/84881292.png/ Montun French Connectionla hiç bir ilgisi yok. Markayı okuya bilen varsa yazsın arkadaslar

  • Merhaba, iyi günler.
   Bana dizide karakterleri giydiren styling ekibinden, birinci ağızdan gelen bilgiyi sizlere ilettim. Bana kendisi ikinci el bir dükkandan, markası yok dedi. Belki de markası artık olmayan, eski bir marka olduğundandır, bilemeyeceğim.
   Benim ceketin French Connection olduğunu söylediğimi yazmışsınız. Ben böyle birşey söylemedim, dikkat ederseniz French Connection diye yazan ben değil, başka bir okuyucum. Ben emin olmadığım şeyleri yazmam zaten. Eğer ki bana styling bu bilgiyi ilettiyse doğrudur. French Connection olduğunu yazan ise kendi bildiği bir bilgiyi paylaşıyor, ben bana gelen yorumların çoğuna OndaGördüm’de yer vermeye ve yanıtlamaya çalışıyorum.
   Haklısınız, bana çok soran oldu ceketi ve onlara da aynı yanıtı veriyorum. Eğer ki ceketi siz bulabilirseniz bol şans dilerim, markasını bizlerle de paylaşırsınız. İlginize teşekkürler…

Bir Cevap Yazın