Kuzey Güney – Bade İşçil’in takıları: Takika Diamond

| 2 Comments

Kuzey Güney‘in bu hafta (30 Kasım) yayınlanan bölümünde Banu‘nun (Bade İşçil) taktığı, birbirine geçen iki damla şeklindeki kolye ve kuş kafesli kolyenin ikisi de Takika Diamond‘a ait. Aynı sahnedeki küpeleri de yine Takika Diamond’un. İç içe damla kolyenin fiyatı 700,- TL (buradan satın alabilirsiniz). Zincirinde bir kuş bulunan, Liberta isimli kuş kafesi kolyenin fiyatı ise 900,- TL (buradan satın alabilirsiniz). Üzerinde pırlantalar bulunan ‘yamuk yumuk‘ isimli küpelerin fiyatı da 2900,- TL (buradan satın alabilirsiniz).

Kolyeler

Küpeler

GÜNCELLEME: Banu, aynı küpeleri Kuzey Güney’in bu hafta (7 Aralık) yayınlanan 13.bölümünde de kullandı.

Kuzey Güney’deki sahneler, kuş kafesli kolyenin dizi ekranlarında ilk görünüşü değil. Şu an yayından kaldırılmış olan Yıllar Sonra dizisinde Burcu Kara‘nın da takıları Takika Diamond‘dandı. Resimlerde göreceğiniz diğer kolyeyse Takika’nın ‘Negro Koleksiyonu’ndan ‘Lusi‘ ve fiyatı 900,- TL (buradan satın alabilirsiniz).

Resimlerin kaynağı: Takika Diamond
(Bu ürünlerin görselleri ve tüm hakları satıcısına aittir. All rights reserved.)  

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

2 Comments

  1. takılar sanki biraz fazlasıyla kısmet’ı andırıyor ya da ne biliyim ortaya çok fazla tasarımcı çıkınca herşey birbirine benzer gibime gelmeye başladı

  2. blog unu yeni buldum ve her diziden sonra gelip bişey eklemişmisin diye bakar oldum 🙂 özellikle de bade nin giydiği bu elbiseyi çok merak ettim ve çok beğendim 🙂

Bir Cevap Yazın