Adını Feriha Koydum – Şive Başoğlu tasarımları

| 2 Comments

Adını Feriha Koydum dizisinin 30.bölümünde (14 Ekim) Sanem Hanım‘ın mavi pontolon üzerine giydiği siyah bluz, 33. bölümünde (4 Kasım) Emir’in annesinin (Ahu Sungur) giydiği açık yeşil bluz ve 35. bölümünde yine Sanem Hanım’ın giydiği sarı, düşük omuzlu bluz Şive Başoğlu tasarımı. Başoğlu’nun tasarımlarını Building‘de ve Akmerkez ‘FashioNew Year’ pop-up store‘da bulabilirsiniz (5 Aralık 2011 – 5 Şubat 2011 tarihleri arasında).

Building: Serdar-ı Ekrem Caddesi 27/A Galata, Beyoglu – İSTANBUL
Tasarımcıya ulaşmak için: sivebasoglu@hotmail.com

Adını Feriha Koydum – 30. bölüm

Adını Feriha Koydum – 33.bölüm

Adını Feriha Koydum – 35.bölüm

 (Ürünlerin görselleri ve hakları satıcısına aittir. OndaGördüm içeriğini korumak adına görünür bir şekilde ?ondagordum.com? yazmaktayım. Anlayışınız için teşekkür ederim :) )

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

2 Comments

  1. Onda, can you please tell me where I can find sanem/Deniz’s yellow off the shoulder top, I contacted Sive Basoglu but she didn’t contact me back, can you give me a link to her fashion outlet? Thankyou!

  2. çağatay ulusoy’un dizideki lacivert uzun ceketi hangi marka mağazayı nerden bulabilirim bide ücretini öğrenirsem çok sevinirim lütfen bulmaya çalışın bu benim için çok önemli

Bir Cevap Yazın