Umutsuz Ev Kadınları – Yasemin’in kız desenli kazağı: KOTON

| 6 Comments

İki haftadır çok sevdiğim Umutsuz Ev Kadınları‘nı ihmal ettiğimi farkettim ve bu dönemde yazacak o kadar çok şey birikti ki! Sırayla hepsini yayınlamaya çalışacağım. İzleyenler biliyor ki Songül Öden‘in hayat verdiği Yasemin karakterinin giyim tarzı hem renkli, hem çocuksu, hem de kazak ağırlıklı. Kazakların büyük çoğunluğunun da Koton’dan olduğunu belirtmek isterim. Arada istisnalar da oluyor tabii ki. Bu yazıda yazacağım kırmızı başlıklı, kırmızı fiyonklu kız desenli kazak ise yine KOTON‘dan 🙂 Fiyatını bilmiyorum fakat şu an Koton’da %50’ye varan indirim var, yani oldukça uygun bir fiyata bulabileceğinizi düşünüyorum. Tüm Koton mağazalarında mevcut, hatta ben son birkaç gündür hem İstinye Park’ta, hem de Sapphire’de gördüm 🙂
GÜNCELLEME: Yorumlarda da görebileceğiniz gibi Yasemin’in sıklıkla giydiği pudra rengi mont ise Forever New‘dan. Sezon fiyatı 169,- TL.

Istinye Park ? KOTON (Bu fotoğraf OndaGördüm?e aittir. İZİNSİZ KULLANILAMAZ!)

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

6 Comments

  1. bu resimde ki montun nereden olduğunu biliyorsanız paylaşırmısınız lütfen lütfen lütfen….. 🙁

  2. mont forever new den bende aldım aynısından 169tl 🙂

  3. Coooook tesekkurler bilgi icin : ) Annem Twist bluzu bulup almis bugun, simdi cevabini okuyunca aradim, Koton a da ugrar mi diye rica ettim, umarim indirimde halen kalmistir : ) Cok tesekkurler : )

  4. Benim de soracagim bi kazak var ama

Bir Cevap Yazın