Bir Çocuk Sevdim – Mine’nin payetli siyah elbisesi

| 13 Comments

Bir Çocuk Sevdim‘in iki hafta önce (16 Aralık) yayınlanan bölümünde Mine‘nin (Gülcan Arslan) erkek kardeşinin düğününde giydiği payetli, yakası şifon, örgü elbise Stefanel‘in ‘Yeni Yıl Koleksiyonu‘ndan (New Year Collection). Elbisenin fiyatı 370,- TL ve Small, Medium, Large ve X-Large bedenleri mevcut. Elbiseyi ben Cuma günü İstanbul-Palladium AVM Stefanel mağazasında gördüm 🙂 yani diğer Stefanel mağazalarında da bulabilirsiniz. Yurtdışındakiler ise House of Fraser‘dan alabilirler. Fiyatı 165£’dan 99£‘a inmiş (yaklaşık 295,- TL).

Resimlerin kaynağı: House of Fraser

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

13 Comments

 1. Mehaba, Bir çocuk sevdim dizisinde 23 Aralık Cuma günü Mine’nin giydiği mavi elbise’nin hangi marka olduğunu öğrenmek istiyorum. Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

 2. Merhaba,
  Ben de son bölümde giydiği saks mavisi elbiseyi ve deri ceketin markasını öğrenmek istiyorum.Yardımcı olur musunuz?

 3. merhaba. bir cocuk sevdim dizisnin 15.bölümünde (30.12.2011 cuma)
  sahilde balık tutarlarken minenin giydiği nıke spor aykakabının modelii veya hangi mağazada bulabileceğimi söylebilirmisiniz acaba?

 4. Merhaba, ben o saks mavisi elbiseyi topshop.com sitesinde gördüm. İlgilenenlere duyurulur.

 5. Merhaba,
  Öncelikle geç de keşfetsem tam aradığım site bu, çok iyi düşünmüşsünüz:)
  Şu Mine’nin 23 Aralık’ta ki bölümün son sahnesinde ve 30 Aralık’ın hastane sahnelerinde giydiği elbiseyi begendim. Sanırım Özge’nin yazdığı gibi Topshoptaki elbiseye daha çok benziyor ama emin olamadım.Tam bilgi verebilecek var mı?
  Bir de evet şu Nike ayakkabı çok güzeldi.

 6. merhaba ben adını feriha koydum da ferihanın gülsümün düğününde giydiği kaban ve siyah topuklu ayakkabının marka ve fiyatını öğrenmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim:)

 7. merhaba mine nin son yayınlanan bölümde teyzesinin düğünün de giydiği siyah elbisenin markasını öğrenmek istiyorum

 8. merhaba. lale devrinde yesimin telefon markasi hangisi? ayni telefondan sertab erenerin iyilesiyorum adli klibindede var. bilen varsa yazsin lutfen

Bir Cevap Yazın