Başrolde Aşk – Mustafa Sandal’ın siyah-beyaz polo t-shirt’ü

| 0 comments

Artık gelen e-maillere ve isteklere kayıtsız kalamıyorum ve erkek modasına da başlıyorum 🙂 Geçmişte birkaç yazım olmuştu ama artık ‘erkek modası’ bölümünü çok daha güncel tutmaya çalışacağım. Güncel demişken, ilk yazımda son haftalarda O Ses Türkiye’yle gündemde olan Mustafa Sandal‘a yer vermek istiyorum.
Biliyorsunuz ki kendisi jüri kimliğinin yanı sıra iki sezondur TRT’nin çok sevdiğim dizisi Başrolde Aşk‘ta da başrollerde. Dizide sıklıkla siyah renkleri tercih eden Gani Galip karakterinin geçtiğimiz bölümlerde giydiği, yine siyah, yakası ve düğmeleri beyaz olan polo t-shirt, An Original Penguin markasına ait. Markanın çok basic bir modeli olan bu polonun pek çok rengi mevcut. Yurtdışı fiyatları ise 60$, 55£ ve indirimle 24,50£ arasında değişiyor (yani 114,- TL, 73,- TL ve hatta 163,- TL arasında oynayan fiyatlar var).
An Original Penguin ürünlerini Türkiye’ye Bilstore getiriyor. Bilstore mağazaları için buraya tıklayınız. An Original Penguin ayakkabı modellerini ise zizigo‘da bulmanız mümkün 🙂

Resimlerin kaynağı: ArkClothing

Markanın en temel modeli olduğu için pek çok rengi de mevcut..bunlar An Original Penguin’in Resmi WebSitesi’nden aldığım renklerin sadece birkaçı 🙂
 

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

Bir Cevap Yazın