Bir Çocuk Sevdim – Mine’nin mavi elbisesi: TOPSHOP

| 9 Comments

Bir Çocuk Sevdim‘in 15. bölümünde ve geçen hafta (30 Aralık) yayınlanan 16.bölümünde Mine‘nin (Gülcan Arslan) siyah bir hırkayla giydiği saks mavisi elbise Topshop‘a ait. Elbisenin modeli son birkaç sezondur çok tercih edilen bir model olduğu için pek çok renk alternatifi mevcut. Bu sezon kırmızı, siyah ve moru varken, yaz sezonunda sarı, turkuaz, turuncu ve laciverti mevcuttu. Elbise bu kadar popülerken, önümüzdeki sezonda da aynı modeli bulabileceğimizi düşünüyorum 🙂 Elbisenin Topshop İngiltere websitesindeki satış fiyatı 46£ (yaklaşık 135,- TL).

Resimlerin kaynağı: TOPSHOP 

Bir Çocuk Sevdim’de Mine bu sahnede neler giydi? Mavi Topshop elbisenin yanısıra siyah bir hırka, siyah opak çorap ve siyah topuklu Oxford’lar… işte Mine gibi görünmenin yolu 🙂

Elbisenin renk alternatifleri

Elbisenin sarı rengini tercih eden İngiliz ünlüler (sırasıyla):
Myleene Klass – Kelly Osbourne – Amy Childs

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

9 Comments

 1. süpersin gercekten…teşekkür ederim bilgiler için

 2. gercekten supersin.thanks
  bu rengini turkiyede bulabilir miyim?

  • Senam, ben dün top shopa gittim…indirimde sadece Turuncu rengi vardı..50tlye inmişti..buradaki renkten ise sadece bir adet 40 beden kalmıştı ve 150tl idi..diğer magazalrda küçük beden var mı diye sordurttum yoktu başka hiç bir mağazasında. Ben de 2 beden büyük olmasına reğmen alıp daralttırdım:)

   • Merhaba, ben yerinde bakmadım ama dizide kullanıldığına göre Türkiye’deki mağazalarda satıldığını düşünmüştüm. Ama renk alternatifleri tükenmiş sanırım 🙁

    • Top Shop’ta çalışan bayan bana bu elbisenin yaz kış çok sattığını o yüzden hemen tükendiğini söyledi..

 3. bu elbiseye nasıl sahib olabilirim? lütfen bana yardımcı olunnn

 4. bende minenin elbisesi var 🙂

 5. Pingback: Bir Çocuk Sevdim – Mine’nin FABRİKA elbiseleri | OndaGördüm

Bir Cevap Yazın