Kuzey Güney – Merve Boluğur’un yüzüğü: EKAY

| 20 Comments

Kuzey Güney‘in 11.bölümünde (yani Merve Boluğur‘un diziye ilk katıldığı bölüm) Zeynep‘in taktığı siyah toplu yüzük EKAY markasına ait, bir Evren Kayar tasarımı. Yüzük, EKAY’ın ‘Takım Yıldızları Koleksiyonu‘na ait. Koleksiyondaki yüzüklerin dizide kullanıldığı gibi 8’lisi ve 3’lüsü mevcut. Aynı zamanda küpe ve kolyeleri de var. Takılarda 925 ayar gümüş üzerinde değerli ve yarı değerli renkli taşlar kullanılıyor.

Satış noktaları:
Beymen Blender – Nişantaşı
Beymen Blender  – İstinye Park
Beymen Blender – Erenköy

Kuzey Güney – Zeynep’in taktığı yüzük

Renkli yüzükler (3’lü)

Renkli yüzükler (8’li)

Küpeler

Kolyeler

http://www.evrenkayar.com/

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

20 Comments

 1. sevgili onda gördüm seni yeni keşfettim acaba ht kulupte olan ışıl reçber’in elbisesi ne marka cevap verirsen sevinirim:) (Ht kulup çocuk organizasyonu)

 2. evet bu elbiseydi teşekkür ederim:)

 3. Merhaba onda gördüm sanırım denk geliyor ama bu aralar hep aynı kişiyi beğeniyorum ve merak ediyorum acaba ht’de olan Işıl Reçber’in mavi elbisesi nereden? NOT: Ht Kidamore açılış daveti şimdiden teşekkürler:)

 4. Kuzey Güneyde Kıvanc Tatlıtug’un 16 17 ve 18.bölümlerde giydiği deri mont modelini öğrenme şansım varmıydı arıyorum bulamıyorum da?

 5. Teşekkürler Onda Gördüm artık merak ettiğim ve beğendiğim bütün elbiseleri soracağım bir blog var:)

 6. güzelmiş tasarımlar ama ben üzüm salkımına benzettim ilk görünce ama yıldız takımıymış :))

 7. http://youtu.be/_cX1cVoif2M?t=35s

  Merhabalar. Bu linkteki kuzey’in üstündeki montun bilgilerini verebilirmisiniz acaba ? Şimdiden Teşekkürler.

 8. merhaba acaba başkalarının da dikkatini çekmiş midir diye bakındım ama hiçbir bilgi göremedim yalan dünya dizisinde açılayın hem 2. hem de 3. bölümde taktığı çanta ne marka cevap verirsen memnun olurum 🙂

  • Çantayı okuyucularım iletti Koton Ole‘de varmış 60TL 🙂 Linkte gönderdiğim resimde görebileceğiniz gibi alışveriş sitelerinde de çanta zaman zaman kampanyaya giriyor çanta. Alışveriş sitelerinde hangi markanın bilmiyorum ama De Vib olduğunu söyleyen takipçilerim oldu. http://twitpic.com/8ctrv4

 9. ya acaba burda ki deri ceket nerden onu öğrenebiliyo muyuz..ben çok beğendim zeynep in üstündeki siyah deri ceketi 🙂

 10. Bu kuzeyin ustundeki deri montu bulamivaz sanirim.peki dikimi bize ne kadar mal olabilir bilgi verirseniz sevinirim

Bir Cevap Yazın