Tuba Benian’ın ‘Maskeli Balo’suna davetlisiniz :)

| 0 comments

OndaGördüm?den sizlere bir sürpriz daha.. Yılbaşı gecesi geçmiş olsa da, sürprizlere bu ruhu yaşatmaya çalışıyorum 🙂  Dizilerde gördüğünüz, uzun süredir OndaGördüm’den takip ettiğiniz kıyafetleri yakından görmek ve denemek şansına sahip olabilirsiniz. Nasıl mı? OndaGördüm?de yer verdiğim, ?Adını Feriha Koydum?, ?Lale Devri? ve ?Kuzey Güney’ dizilerindeki pek çok kıyafetin tasarımcısı Tuba Benian,  5 Ocak 2012?de, Atiye Sokak/Nişantaşı?ndaki Couture mağazasını saat 12.00den – 00.00a kadar sürecek bir ?Maskeli Balo‘ ile açıyor. Dizilerden ünlü isimlerinde davetli olduğu bu şık, sadece basın ve ünlülere özel davete, OndaGördüm takipçileri girebiliyor.

Tek yapmanız gereken kapıda parolayı söylemek. Parola ne derseniz; tabii ki ‘OndaGördüm?  🙂

Masallar diyarından dizilere, keman dinletisi ve Trio konseri eşliğinde sürprizlerle dolu muhteşem bir gün bu davette sizleri bekliyor olacak. TV?den daha da yakına sadece OndaGördüm farkı ile ulaşabilirsiniz  😉

Adres : Atiye Sokak Uzay Apartmanı No:3 D:1 Nişantaşı / İSTANBUL

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

Bir Cevap Yazın