VanilyaClub kutumdan neler çıktı? ? ŞUBAT ayı

| 0 comments

Şubat ayı Vanilya kutusu geçen hafta gelmiş olmasına rağmen ben yeni yazabiliyorum (tembellik işte…) 🙂 Bu ay gelen Vanilya kutum Şubat ayının malum olayı ‘Sevgililer Günü’ konseptinde, kırmızı bir kurdeleyle bağlanmıştı ve yine kıpkırmızı bir Vanilya Magazin’le tamamlanmıştı. Kırmızı bir karşılama mesajı ve ürün listesi beni karşıladı ki, liste bu ay dopdoluydu! Sevgililer günü sürpriz hediyemle beraber tam 10 ürün vardı! En favori kutum Şubat kutusu oldu sanırım… 🙂

Peki bu ay hangi broşürler vardı? Ocak ayında da gelen Alessandro kataloğu, Down Under Naturals – FruitKicks serisini tanıtan broşür, Palmer’s ürünlerinde www.annelutfen.com internet sitesinde %10 indirim sağlayan kampanya kartı ve VICHY Liftactiv tanıtım kartı.

Bu VICHY kartı, Liftactiv Derm Source serisi ile indirimli tanışma fırsatı sağlıyor. 1 Liftactiv Serum 10 alımınıza, Liftactiv Derm Source serisinden alınan 2.ürün %50 indirimli. VICHY yetkili eczanelerine tanıtım broşüründeki mini-indirim kartını vermeniz gerekiyor.

Lafı fazla uzatmadan Şubat ayı VanilyaClub kutusunda neler var göz atacak olursak;
1.VICHY Liftactiv Serum 10 (3ml deneme boy)
2.VICHY Liftactiv Derm Source (3ml deneme boy)
3.VICHY Aqualia Thermal Rich Nemlendirici Bakım Kremi (Paraben Free – 15ml deneme boy)
4.Britney Spears Radiance EDP Bayan Parfüm (1.2ml deneme boy)
5.Alessandro HANDS!UP Magic Manicure Complete El Peelingi (3ml x 2 deneme boy)
6.Palmer’s Cocoa Yağı İçeren El ve Vücut Losyonu (50ml deneme boy)
7.Dianne Brill Fresh Water Pearl Allık (3gr orijinal boy)
8.Africology Body Balm – Geranium/Sardunya (10ml deneme boy)
9.Down Under Naturals FruitKicks Hacimlendirici Şampuan (50ml deneme boy)
10.Hediye-Gül kokulu oda parfümü

VICHY Aqualia Thermal Rich Nemlendirici Bakım Kremi – 50ml orijinal boy fiyatı 54,90 TL
VICHY Liftactiv Derm Source – 50ml orijinal boy 79,90 TL
VICHY Liftactiv Serum 10 – 30ml orijinal boy 98,90 TL

Bu ürünlerin yanısıra en başta yazdığım Sevgililer Günü hediyesi ise VanilyaClub‘dan ufak bir sürprizdi. Gül yağı esansı bulunan oda parfümü bence oldukça kalıcı.

Eğer sizde önümüzdeki ay bir VanilyaClub kutunuz olsun isterseniz buraya tıklayın 🙂 Mart ayında tembellik yapmadan kutum gelir gelmez yazmam dileğiyle… Mart kutusunda görüşürüz!

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

Bir Cevap Yazın