Kuzey Güney 23. bölüm kıyafetleri

| 11 Comments

Kuzey Güney‘in dün akşam (15 Şubat) yayınlanan 23.bölümünde Sinaner ve Tekinoğlu aileleri tanışırken Banu‘nun (Bade İşçil) yemekte giydiği elbise Arzu Kaprol tasarımı. Kaprol’un 2011 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu‘nda benzer çizgide bej elbiseyi görmeniz mümkün. Arzu Kaprol mağazaları ve satış noktaları için lütfen buraya tıklayınız.

Resim kaynağı: http://www.arzukaprol.net/

Cemre‘nin (Öykü Karayel) annesiyle dışarı çıktığında giydiği kırmızı/beyaz alacalı manto ve beraberinde kullandığı şal adL‘ye ait. Mağazada görme fırsatı bulamadım, bu sebeple satış fiyatını bilmiyorum (bilen varsa bana iletebilir) 🙂 Yazımı yazar yazmaz bir okuyucum bana iletti; paltonun fiyatı 199,- TL‘den 129,- TL‘ye inmiş.

Güney‘in (Buğra Gülsoy) Banu‘yla bir caféde konuştuğu sahnede ise Güney’in giydiği gri, şal yaka kazak H&M‘den. Linkten kazağın çok benzerini görebilirsiniz. İngiltere H&M online satış fiyatı 49,99£ (yaklaşık 140,- TL). Buradan inceleyebilirsiniz.

Resim kaynağı: H&M – UK

Banu‘nun saks mavisi/siyah çizgili kazağı ise BCBG‘den. Uluslararası online satış fiyatı 188$ (yaklaşık 333,- TL) olan kazağı buradan görebilirsiniz.

Resimlerin kaynağı: BCBG & Amazon

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

11 Comments

  1. güneyin kazağının benzeri koton da var.

  2. Harikasın! 🙂

  3. daaha sormadan cevapları okumak ne kadar güzel :}

  4. 1kadın 1 erkek de demet evgarın şahmeranının nerden olduğunu bulabilirmisin nolur 🙁

  5. Cemre?nin (Öykü Karayel) annesiyle dışarı çıktığında annesinin giydiği kaban nereden acaba?

  6. Arkadaşım Kuzey’in giytigi Deri Motorcu çeketi nin markasını bulabilirmisin ?

  7. Banu’nun elbisesinin icine giydigi gumus desenli bluz nerden acaba?

  8. 22 subat bolumunde cemrenin annesinin elbisesi , yani zeynebin halasını gormeye gittiğinde giydiği kırmızı elbeseyi arıyorum bayıldımmm çok sık tııı yayınlarmısınız?

  9. dün akşamkı bolumde cemrenın giydiği siyah kabanın markasını ogrenebılırmıyıM??

Bir Cevap Yazın