Vanity Fair Oscar Party’sinde Jane Fonda & DİLEK HANİF tasarımı

| 0 comments

Birkaç gündür ardı arkası kesilmeyen Dilek Hanif’in Oscar çıkarması yazılarına bir yenisini de ben eklemek istiyorum 🙂 Dün akşam düzenlenen 84.Oscar Ödül Töreni‘nin kırmızı halı kıyafetlerini zaten okuya okuya hepimiz ezberledik (okumayan varsa buradan göz atabilir). Kırmızı halıyı bırakıp Oscar gecesi düzenlenen party ve afterparty’lere baktığımızda asıl eğlencenin orada olduğunu görüyoruz.
Bu partylerden biri olan ve klasikleşen Vanity Fair Oscar Party‘e katılan 71 yaşındaki efsanevi güzellik Jane Fonda, Dilek Hanif‘in 2012 İlkbahar/Yaz Couture Koleksiyonu‘ndan bir elbise seçmiş. Tül üzerine kristaller işlenen bu elbisenin Fonda’daki duruşu, gerdanlığıyla birleşince yaşına göre, son derece zarif bir görüntü oluşturmuş.

Aynı elbiseyi geçtiğimiz günlerde Cansu Dere tanıtmıştı

Dilek Hanif & Oscarlar demişken hatırlarsanız birkaç ay önce bir blogger yarışması düzenlenmişti; bir de Akbank’la Oscar Yolcusu Kalmasın çekilişi. Artık kazanan blogger mı, yoksa oraya giden vatandaşımız mı hangisi bilmiyorum ama ikisinden biri Dilek Hanif tasarımı bir elbise ile Oscar Ödül Töreni’ne katılmaya hak  kazanıyordu. Bu elbiseye ve katılımcıya dair tek bir fotoğraf bile göremesek de, bir okuyucumun gönderdiği habere göre giyeceği elbise Cansu Dere ve Ece Sükan‘ın daha önce giydikleri, 2011 İlkbahar/Yaz Couture Koleksiyonu‘ndan olan narçiçeği elbiseymiş. Kim bilir belki birkaç gün içinde bu Oscar yarışmasının haberi yapılır 🙂

Cansu Dere, 4.Yeşilçam Ödül Törenleri?nde

Ece Sükan – Fox TV ? ?L?Oréal Miss Turkey 2011? tanıtımları

Resim kaynağı: http://www.dilekhanif.com/ 

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

Bir Cevap Yazın