SON dizisi – 8.bölüm kıyafetleri

| 0 comments

SON dizisinin dün akşam yayınlanan bölümünde Alev‘in (Berrak Tüzünataç) Halil‘i yıldönümü yemeği için evde beklerken giydiği elbise Arzu Kaprol tasarımı. Kaprol?un defilelerinde de benzer kumaş detaylarının olduğu elbiseleri görmemiz mümkün. Arzu Kaprol mağazaları ve satış noktaları için lütfen buraya tıklayınız.

Resim kaynağı: http://www.arzukaprol.net/

Aylin‘in (Nehir Erdoğan) oğluna veda ederken ve ofiste giydiği yarısı siyah beyaz çizgili, diğer yarısı düz beyaz gömlek Zeynep Erdoğan‘ın 2012 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu‘ndan. Koleksiyonda, siyah/beyaz çizgili kumaştan oluşan farklı modeller de mevcut. Zeynep Erdoğan satış noktaları için buraya tıklayınız.

Resim kaynağı: Zeynep Erdoğan Resmi Websitesi

Selim evlenme teklif ederken Aylin‘in giydiği, kolları püsküllü, kızılderili desen elbise ise ZARA‘nın Kış Koleksiyonu’ndan. Bir okuyucumun bilgisine göre indirimli fiyatı 99,- TL olan elbisenin hala mağazalarda kalıp kalmadığından ise emin değilim 🙁 Elbiseyi araştırırken farklı kombinler yapmış olan iki yabancı bloga denk geldim. Bradshaw Styling ve The Foolish Aesthete‘den bu alternatifleri görebilirsiniz 🙂

Resim kaynağı: Independent Woman 

Aylin’in yeşil kazağı ise H&M‘den. H&M Türkiye ve İngiltere sitelerinde fiyatını göremediğim için şu an için bir bilgim yok ama mağazada denk gelirsem mutlaka buraya ekleyeceğim 🙂

Resimlerin kaynağı: Chictopia – Adelas, Chictopia – Ila23, Chictopia – Ila23

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

Bir Cevap Yazın