8 Mart Kadınlar Günü’nde BERR-IN Caddebostan mağazasında çay partisine davetlisiniz…

| 5 Comments

Herkese merhaba
Sizlere güzel bir sürpriz hazırladık 🙂
Bu Perşembe, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü‘nde keyifli bir sohbet için dizilerin sıkı takipçisi OndaGördüm ve Fancysworld ile bir çay partisinde buluşmaya ne dersiniz?
Hem de 7 Mart Çarşamba akşamı Kuzey Güney‘de izleyeceğiniz BERR-IN Caddebostan Mağazası‘nda…

7 Mart Çarşamba akşamı yayınlanacak olan Kuzey Güney‘in yeni bölümünün bir kısmı BERR-IN Caddebostan mağazasında çekildi. Dizide göreceğiniz karelerin yaşandığı BERR-IN butikte hemen ertesi gün Kuzey Güney buluşması yapacağız. Sadece kadınlara özel bu organizasyonda hazırladığımız ikramlar ve sürprizler sadece bu özel buluşma için detaylandırıldı. Bade İşçil‘in sette daima tükettiği diyet kepekli kurabiyeler ve Kıvanç Tatlıtuğ’un favorisi patatesli mini poğaçalar süprizlerimizin sadece bir kısmı…

Çay partimizin saati herkese uysun 18:30-20:00 arası olsun, işten çıkanlar da gelebilsin istedik. Davetlilerden, BERR-IN Facebook sayfasını en çok sayıda arkadaşına ‘beğen‘diren (Like ettiren) 3 kişiye bir kıyafet hediye edeceğiz. Hemde Kuzey Güney‘de kullanılan ve her sabah programında BERR-IN giyen Gülben Ergen’in kıyafetlerinden…

Tüm gün butiği de ziyaret edebileceğiniz 8 Mart’ta, Kadınlar Günü’ne özel bir BERR-IN fular, çay partimize gelen ilk 20 davetlimize hediye edilecek.

Doğal renklerden oluşan yepyeni BERR-IN ilkbahar/yaz koleksiyonunun ilk olarak sergilendiği bu günlerde, kapımızı çalan baharın keyfini, neşesini paylaşacağımız 8 Mart Perşembe Dünya Kadınlar Günü‘nde BERR-IN mağazasında buluşmak üzere… 🙂

Mağaza adresi: Bağdat Caddesi Zincirliköşk Sokak No:6 Daire:2 Erenköy / İSTANBUL

BERR-IN markasının yaratıcısı Berrin ESER

İstanbul Ticaret Odası tarafından düzenlenen ödül töreninde Berr-In markasının yaratıcısı Berrin Eser “Yılın Kadın Girişimcisi” ödülüne layık görüldü.

Tatbiki Güzel Sanatlar Yüksek Okulu Tekstil Sanatları Bölümü’nden 1982 yılında mezun olan ve yıllardır tekstil sektöründe önde gelen birçok markanın kreasyonlarını hazırlayan Berrin Eser, yaratmış olduğu kendi markası Berr-In ile “Yılın Kadın Girişimcisi” ödülüne layık görüldü. Berr-In adı altında yarattığı kreasyonlarını ilk olarak yalnızca başta Paris olmak üzere, Avrupa’nın birçok kentindeki butiklerde satışa sunan Berrin Eser, 2009 yılında markasını iç piyasaya tanıştırdı.

İç piyasaya girişiyle büyük ses getiren Berr-In, 1 yıl gibi kısa sürede güçlü bir satış ağı ve marka bilinirliği oluşturdu. Sıradışı tasarımları ile hazır giyim alanında alternatifi olmayan bir marka yaratan Berrin Eser, “tasarım” ve “ticaret” kavramlarını başarıyla birleştirmesinin etkisiyle “Yılın Kadın Girişimcisi” ödülünü almaya hak kazandı.Berr-In etiketli ürünler bugün Avrupa’da ve Türkiye’de birçok seçkin butik ve mağazada satılıyor.

Berrin Eser

 http://www.berr-in.com/

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

5 Comments

  1. Benim sürekli alışveriş yaptığım bu mağaza bir butik değil, Berr-In markasının ilk konsept mağazası.. Modeller muhteşem, Berr-In kesinlikle Türkiye’nin en niş ve stil markası.. İkinci mağazanın Nişantaşı ya da İstinye Park’ta açılmasını umuyorum.. Berrin Eser zaten senelerdir birçok ünlü markanın kreasyonlarını yapan kişi, kendi markasını yarattığı için çok mutluyum, tebrikler..

  2. Orada olmayı seni tanımayı fancymelis’i de tabii öyle çok isterdim ki:((( Çok keyfili geçeceğine eminim.

  3. Pingback: Kuzey Güney – Simay BERR-IN Mağazasındaydı… | OndaGördüm

Bir Cevap Yazın