Lale Devri – Yeşim’in fuşya Selim Baklacı elbisesi ve SWAROVSKI takıları

| 1 Comment

Lale Devri‘nin bu Cumartesi (17 Mart) yayınlanan bölümünde Yeşim‘in (Serenay Sarıkaya), annesiyle yemek yediği sahnede giydiği fuşya renk, döpiyes model elbise Selim Baklacı tasarımı. Elbiseyi satın almak isterseniz şu an Limango kampanyasında ve kampanya 3 gün 15 saat daha devam edecek. Döpiyesin fiyatı 720,- TL’den 359,90 TL‘ye inmiş ve tek bedeni var, o da 36. Buradan satın alabilirsiniz. Eğer Limango?ya üye değilseniz bana e-mail adresinizi gönderin, size davetiye gönderebilirim 🙂 OndaGördüm e-mail adresi: ondagordum@gmail.com veya info@ondagordum.com
Selim Baklacı butik adresi: 
Müeyyetzade Mah. Tatarbeyi Sokak NO:32/2 Galata / İSTANBUL Tel: 0212.293 79 28

Resimlerin kaynağı: Limango Designer’s Studio

Yeşim’in bu elbiseyle kullandığı, fuşya ve mor taşlı kalın yaka kolye ve küpeler ise Swarowski‘den. Kolyenin uluslararası satış sitesinde fiyatı 400,- ? (yani yaklaşık 958,- TL). Buradan inceleyebilirsiniz. Küpelerin fiyatı ise 135,- ? (yaklaşık 323,- TL). Küpeleri de buradan görebilirsiniz. Türkiye’deki Swarovski satış noktaları için buraya tıklayınız.

Resimlerin kaynağı: Swarovski

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

One Comment

  1. Dün akşam bu sahneyi gördüğümde takıyı gerçekten çok beğenmiştim.

Bir Cevap Yazın