SON dizisi – 11.bölüm kıyafetleri

| 2 Comments

SON dizisinin dün akşam (19 Mart) yayınlanan 11. bölümünde Alev‘in (Berrak Tüzünataç) yatarken giydiği beyaz, üzerinde iri bir kız suratı olan t-shirt Milla by Trendyol‘dan. Eğer Trendyol kampanyasında görürsem fiyatını ve görselini bu yazıma mutlaka ekleyeceğim 🙂

Alev’in son sahnelerde giydiği kıyafet ise Fabrika‘dan. Hem bluz, hem de pantolon Fabrika’nın 2012 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu‘ndan ve tasarımı Elif Cığızoğlu‘na ait. Üzerine giydiği fermuar detaylı mont ise Trendyol by Milla koleksiyonundan. Montun fiyatı 139,99 TL ve şu an (6 gün boyunca) Trendyol kampanyasında. Renk olarak kırmızı ve koyu bej alternatifleri de mevcut. Buradan inceleyebilirsiniz.

Resim kaynağı: Fabrika – Facebook sayfası

Fabrika – 2012 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu’ndan görüntüler…
(Resim kaynağı: Serap’la Moda)

Mont – Milla by Trendyol

Mont – Milla By Trendyol kampanyasından

Aylin‘in (Nehir Erdoğan) kıyafetlerine bakacak olursak; ofiste giydiği beyaz gömlek ve hastanede arkadaşını ziyaret ederken giydiği haki, kapitone manto Arzu Kaprol tasarımı. Kaprol?un Paris Fashion Week – 2012 İlkbahar/Yaz defilesinde de benzer kol ve yaka detaylarının olduğu beyaz gömlekleri görmemiz mümkün. Arzu Kaprol mağazaları ve satış noktaları için lütfen buraya tıklayınız.

Mantoyla taktığı çanta ise Beymen Club. Beymen Club detaylarını buradan okuyabilirsiniz.

Resimlerin kaynağı: Arzu Kaprol – Facebook sayfası

Dizinin geçmişe dönüş sahnelerinde gördüğümüz, Selen’in (Aylin Aslım) gençliğini canlandıran oyuncunun giydiği elbise ise Machka‘nın 2011 Sonbahar/Kış Koleksiyonu‘ndan. Machka mağazalarında indirim ürünleri hala var mı bilmiyorum ama belki outletlerde denk gelebilirsiniz…

Resim kaynağı: Machka – Facebook sayfası

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

2 Comments

  1. Tuzunatac’in giydigi t-shirt gecenlerde bir dizi de daha gorunmustu. Yalan Dunya’nin Acilay’i giymisti yanlis hatirlamiyorsam.

Bir Cevap Yazın