Çocuklar Duymasın – Burcu Esmersoy’un pembe elbisesi: FOREVER NEW

| 1 Comment

Burcu Esmersoy, Çocuklar Duymasın kadrosuna dahil olduğundan beri pek çok okuyucum elbise ve özellikle kolyelerini bana sormaya başladı. Bende her dizide olduğunu gibi bulabildiklerimi OndaGördüm’de yayınlamaya özen gösteriyorum. Burcu Esmersoy‘un merak edilen şeker pembe, kolsuz elbisesi Forever New‘dan. Mağazada göremedim ama fiyatını bilen varsa tabii ki bana iletebilir 🙂 Burcu Esmersoy’un yaz programı ‘Bir Yaz Gecesi’nde giydiği Zeynep Tosun, ZARA ve Halston Heritage tasarımlarını buradan okuyabilirsiniz.

Resim kaynağı: Forever New

Burcu Esmersoy’un dizide kullandığı takıların markasını bilemesem de size H&M‘den iki alternatif buldum. Yaz gelirken benzer renk bir elbiseyle kombinleyeceğiniz kalın altın zincir veya yaka kolyeler yanık tende çok güzel duracaktır. 🙂 İlk fotoğraftaki zincir kolyenin fiyatı yaklaşık 37,50 TL. İkinci, uçları sivri güneş gibi olan kolye ise yaklaşık 23,- TL. Buradan inceyelebilirsiniz.

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

One Comment

  1. Nazlıcım, Burcu Esmersoy’un kolyeleri enmoda.com’da pahalı bir takı markası vardı yanlış hatırlamıyorsam oradan.

Bir Cevap Yazın