Lale Devri – Yeşim’in ‘Gizem Baş’ kıyafetleri

| 11 Comments

Lale Devri‘nin iki hafta önce yayınlanan (14 Nisan) 69.bölümünde Yeşim‘in (Serenay Sarıkaya) annesi ile bahçede sohbet ederken giydiği mor gömlek ile takım olan renkli tayt ve aynı bölümün sonunda giydiği uzun yeşil etek Gamze Baş‘ın 2012 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu‘ndan.
Gizem Baş’ın kıyafetlerini İstanbul’da Building ve Akmerkez Pop Up Store’da, İzmir’de Hillside Trio-Hemoglobin Pop Up Store ve Bursa’da Yirmibirmetrekare Butik’te bulabilirsiniz.
Building: Serdar-ı Ekrem Caddesi 27/A Galata, Beyoglu ? İSTANBUL
Tasarımcının kendisini Facebook’tan takip edebilir veya e-mail ile ulaşabilirsiniz: gizembas89@gmail.com ve gizem@gizembas.com

Gömlek/tayt takımının sarı rengi de alternatifler arasında

Serenay Sarıkaya’nın giydiği uzun, yeşil eteğin de farklı renk alternatifleri mevcut (görsellerde inceleyebilirsiniz).

 Resimlerin kaynağı: Gizem Baş Facebook sayfası

Diziden minik bir ayrıntı ise Yeşim ve annesi Zümrüt Hanım‘ın (Hatice Aslan) bahçede sohbet edip kahve içerken kullandıkları kuşlu fincanlar. Bu platin kulplu, kuş detaylı fincanları Bernardo‘dan 6’lı set olarak 59,- TL‘ye buradan satın alabilirsiniz 🙂

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

11 Comments

 1. Serenay Sarıkaya’nın uzun yeşil eteğinin üzerine giydiği kot ceketi ve boynuna taktığı şalı neredn acaba??

  • Merhaba, bu konuda bir bilgim yok şu an için maalesef. Daha önce yorumum yayınlanmamış sanırım. Styling’den öğrendikten sonra bu bilgiyi size ileteceğim. İlginize teşekkürler..

 2. Bende gözdee gibi Serenay Sarıkaya’nın giydiği bolero şeklindki kot cketin nreden oldgnu merak ediyoruuum..

 3. merhaba yeşimin 74 bölümde giydiği açık yeşil üstü çiçek desenli elbise hangi markaya ait acaba yardımcı olursanız cok sevınırım sımdıden cok teşekkürler.

 4. cok cok teşekküe ederim..

 5. Ben de gözdee ve pelin gibi Serenay Sarıkaya’nın üstteki fotoğrafta yeşil eteğin üzerine giydiği kot ceket/boleronun nereden olduğunu merak ediyorum ???

 6. Sanırım onu 77. bölümde de giydi.

 7. Merhaba

  Bende yukardaki yesil etegin uzerine giydigi kisa kot ceketinin markasini ogrenmek istiyorum

 8. Merhaba;emirin yolunda Ceyda ateşin son bolumdeki kıyafetlerini eklermisiniz..

Bir Cevap Yazın