Suskunlar – Birsen’in MarkaModa çantaları

| 1 Comment

Suskunlar dizisinin geçtiğimiz haftalarda yayınlanan 6. ve 7. bölümlerinde Birsen karakterinin kullandığı kırmızı çanta ve başka bir sahnede kullandığı renkli clutch çanta, Mine Shehadeh‘in yaratıcısı olduğu MarkaModa‘ya ait.
Mine Shehadeh 5 yıl önce Dubai’de hayellerini hayata geçirdi ve markası MarkaModa’yı kurdu. MarkaModa adını düşünürken hem Türkçe, hem Arapça aynı anlamı taşıyan bir isim bulmak isteyen Mine Shehadeh ve sonunda her iki tarafında anlayacağı bu ismi tercih etti. Başta Dubai olmak üzere Lübnan, Kuwait, Bahrain ve Ürdün’de sattığı tasarımlarını şimdi Türkiye’de bulabilirsiniz.

Dizide kullanılan Luxedo model kırmızı çantayı hem Shophistica.com ‘dan, hem de Lidyana.com ‘dan satın alabilirsiniz (lütfen incelemek için linklere tıklayınız).

Renk alternatifleri

Suskunlar 7.bölümde kullanılan Limited Addiction model açık kahverengi renkli clutch çantayı da yine hem Shophistica.com ‘dan, hem de Lidyana.com ‘dan satın alabilirsiniz (lütfen incelemek için linklere tıklayınız) 🙂

Renk alterntifleri
 Resimlerin kaynağı: MarkaModa ve Lidyana.com

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

One Comment

  1. Ben de yana döne bu bölümdeki ceketinin markasını arıyorum acaba bu konuda yardımcı olabilirmisiniz. çantaları da harika keşke sponsorlarını öğrenebilsek bayanların. Ben tims yapıma mail attım ama dönmediler.

Bir Cevap Yazın