Saba Tümer’in DVF (Diane von Furstenberg) elbiseleri

| 0 comments

Saba Tümer‘in kıyafetleri ile ilgili günde en az 1-2 e-mail alıyorum 🙂 Bulabildiklerimi zaman içinde Twitter‘dan yazsam da artık belli periyodlarda tek bir yazı altında kıyafetleri yazmaya çalışacağım. Öncelikle belirtmek isterim ki Saba Tümer’le Bugün programında Tümer’in kıyafet sponsoru Brandroom. Brandroom’da satılan markalar arasındaysa sıklıkla DVF (Diane von Furstenberg) ve Michael Kors tercih ediyor. Ben bu yazımı DVF elbiselere ayırıyorum 🙂
Kronolojik olarak bakacak olursak; Saba Tümer Nebahat Çehre‘nin konuk olduğu 28 Mart programında DVF’in ‘Kovacs‘ modelini giydi. Siyah-beyaz desenli elbisenin Nordstrom’daki online satış fiyatı 425,- $ (yani yaklaşık 750,- TL). Elbiseyi buradan inceleyebilirsiniz.

Resimlerin kaynağı: Nordstrom

5 Nisan‘da yayınlanan programda giydiği beyaz, turuncu desenli elbise de yine DVF tasarımı ve online satış fiyatı indirimli 255,50 $ (yaklaşık 450,- TL). Elbiseyi DVF online sitesinden inceleyebilirsiniz.

Resimlerin kaynağı: DVF

10 Nisan programında beyaz üzeri siyah desenli elbise ise ‘Diane Hanky‘ modeliydi ve aynı kumaştan farklı modeller de mevcut. Örneğin aynı kumaşın farklı şekillerde kullanıldığı ‘Tomori‘ ve ‘Liluye‘ modellerini isimlerin üzerine tıklayarak inceleyebilirsiniz 🙂 Saba Tümer‘in giydiği Diane Hanky modelin online fiyatı 398,- $ (yaklaşık 702,- TL). Buradan inceleyebilirsiniz.

Resim kaynağı: Jules B

Soldaki ‘Liluye’ ve sağdaki ‘Tomori’ modelleri 🙂
Resimlerin kaynağı: DVF

Bu yazıya son olarak ekleyeceğim elbise Saba Tümer‘in 18 Nisan programında giydiği, turuncu üzerine beyaz iri çiçekli ‘Maja Two‘ model elbisesi. Bu elbisenin DVF online fiyatı 445,- $ (yaklaşık 785,- TL). Buradan inceleyebilirsiniz.
Yine aynı şekilde, bu kumaşın farklı alternatifleri mevcut. Kısa kollu bir elbise isterseniz ‘Naria‘ modelini, tulum isterseniz de ‘Johnseen‘ modelini tercih edebilirsiniz 🙂

Sağdaki ‘Johnseen’ model tulum ve soldaki ‘Naria’ model elbise
Resimlerin kaynağı: Nordstrom

NOT: Bu yazıda yazdığım fiyatlar Amerika merkezli DVF Online satış sitesi ve Nordstrom fiyatlarıdır ve sadece bilgilendirme amaçlıdır. Türkiye’de satın alabileceğiniz Brandroom’da fiyatlar farklılık gösterebilir.
Brandroom satış noktalarını buradan görebilirsiniz. 

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

Bir Cevap Yazın