KralTV Müzik Ödülleri 2012 – Kırmızı Halı’dan Seçmeler

| 4 Comments

Kral TV Müzik Ödülleri dün akşam (30 Nisan) verildi. Töreni çok izlemedim, ama kim ne giymiş diye baktım. Törenin tartışmasız iki şık ismi vardı. Her ne kadar kolyesini sevemesem de Tülin Şahin ve Sinem Kobal. Önce bu iki isimden başlayacak olursam; kırmızı halıda sunuculuk yapan Tülin Şahin Dilek Hanif‘in 2012 İlkbahar/Yaz – Haute Couture Koleksiyonu‘ndan bir elbise giymişti.

Sinem Kobal ise klasikleşen bir seçimle Tuvanam‘dan bir elbise giymişti. Elbise ‘No Sugar Added‘ Koleksiyonu’ndan.

Diğer katılımcılardan benim gördüğüm iki kişi Tanju Babacan seçimi yapmıştı. Şarkıcı Gökçe, Babacan’ın ‘Cemre‘ isimli koleksiyonundan bir elbise giymişti. Müzik Ödülleri sırasında pembe elbiseli sunucu kızımız da aynı şekilde Babacan’dan giyinmişti (aynı koleksiyondan başka bir elbiseyi Emina Sandal ‘New York’ta Beş Minare’ galasında giymişti).

Gökçe

Saba Tümer birkaç gün önce yazdığım DVF elbiselerinden vazgeçmeden törende de mavi bir DVF elbise giymişti. Bu elbiseyi ise Hollywood’da giymeyen kalmamış! 🙂 Leona Lewis, Rosario Dawson ve Solange Knowles ilk karşımıza çıkanlar.

DVF defile görseli & Solange Knowles (sağdaki resim)

Rosario Dawson & Leona Lewis (sağdaki)

Gecenin tek Özgür Masur giyen ismi ise Model solisti Fatma Turgut’tu.

Geceye ait resimlerin kaynağı AyaklıGazete ve PopTakip

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

4 Comments

  1. ben ebru gündeşin elbisesine bayıldım.. nerden oldugunu bilen yok mu 🙁

  2. Yalnız asıl Ece Gürsel’in elbisesi nerden onu merak ettim ben:)))))

Bir Cevap Yazın