Yalan Dünya – 15.bölüm kıyafetleri

| 8 Comments

Bir süredir istemeden ara verdiğim Yalan Dünya kıyafetlerini yazmaya yeniden başlıyorum 🙂 Sözü fazla uzatmadan geçtiğimiz Cuma (25 Nisan) akşamı yayınlanan 15.bölümdeki kıyafetlere bakalım.
Deniz‘in (Gülse Birsel) dizinin ilk sahnelerinde giydiği mavi, kolları püsküllü bluz ZARA‘nın TRF Koleksiyonu‘ndan. Yaz sezonuna ait olan bu ürünün fiyatı 69,95 TL. Buradan inceyelebilirsiniz.

Resim kaynağı: ZARA

Aynı sahnelerde Açılay‘ın (Nihal Yalçın) giydiği zımbalı kot yelek ve beyaz ‘Femme Fatale’ yazan t-shirt de Twist‘in 2012 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu’ndan. Kot yeleğin fiyatı 179,- TL. T-shirt ise 129,- TL. İki ürünü de 1V1Y.com‘dan satın alabilirsiniz. Yeleği incelemek için buraya, t-shirt’ü incelemek için buraya tıklayınız.

Kot yelek – 179,- TL

T-shirt – 129,- TL
Resimlerin kaynağı: 1V1Y.COM

Nurhayat‘ın (Gupse Özay) giydiği şeker pembe, saten şerit detaylı elbise ise Roman‘ın 2012 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu‘ndan. Elbisenin fiyatı 229,- TL. Aynı elbisenin yeşil rengini ise buradan inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Resimlerin kaynağı: ROMAN

Yine Nurhayat‘ın Rıza’yla konuştuğu sahnelerde giydiği krem renk, önü püsküllü bluz ise İpekyol‘un 2012 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu‘nan. Elbiseyi yine 1V1Y.com‘dan 199,- TL‘ye satın alabilirsiniz.

Resimlerin kaynağı: 1V1Y.COM

Gülistan‘ın (Hasibe Eren) psikoloğun ofisinde giydiği yeşil renkte, turuncu kuşağı bulunan dökümlü iepk elbise Roman‘ın 2012 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu‘ndan. Elbisenin fiyatı 339,- TL. Elbisenin tam ters renklerin kullanıldığı bir alternatifi de mevcut. Buradan inceleyebilirsiniz.

Resimlerin kaynağı: ROMAN

Gülistan’ın bu elbiseyle kullandığı küpelere ise daha önce yazmıştım. Küpeler REX Jewellery’e ait ve fiyatı 750,- TL.

Resim kaynağı: REX Jewellery 

Nurhayat‘ın giydiği vizon renk pelerin yaka elbise de pembe elbise gibi Roman‘dan. Elbisenin fiyatı 269,- TL. Buradan inceleyebilirsiniz.

Resimlerin kaynağı: ROMAN

Açılay‘ın merak edilen pembe blazer ceketi ve içindeki beyaz kelebekli t-shirt H&M‘den. Blazer ceketin İngiltere online mağazada fiyatı 19,99£ (yaklaşık 57,50 TL). Aynı zamanda ceketin bej, gri ve siyah renkleri de var. Buradan inceleyebilirsiniz. T-shirt ise (yaklaşık 23,- TL). T-shirt’ün farklı desenlerini ise buradan görebilirsiniz.

Resimlerin kaynağı: H&M – UK

Bu bölüme ait erkek modası ise Bora‘nın (Öner Erkan) giydiği Lacoste giysilerle sınırlı maalesef 🙂 Bora’nın L!VE yazan beyaz t-shirt’ü Lacoste L!VE Koleksiyonu‘ndan. ASOS’ta indirimli fiyatı ?35,99 (yaklaşık 84,- TL). Buradan inceleyebilirsiniz. Psikologla terasta şarap içerken giydiği kareli gömlek de yine Lacoste‘dan.

Resimlerin kaynağı: ASOS

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

8 Comments

 1. Vllahi ben nurhayatın kıyafetlerine takık haldeyim bu seferki bölümdede vetereden gördüm bir bluz var süper öztesi. Sağol canım bililer için

 2. Harika bi site:) 16.bölümde Gülse’nin kırmızı yeleği nereden bunu bilen var mıı??

 3. merhaba,
  sizi severek takip ediyorum, yalan dünyanın 4mayıs bolumundeki turuncu ceketin markasını öğrenmek istiyorum, bununla ilgili bir post yaparsanız çook sevinirim..
  Sevgiler

 4. 16 bölümde Gülse’nin giydiği kırmızı yelek nerden acaba?

 5. boranın gözlüğünü bilen var mı?????????????????????????

 6. merhabalar. son bölüm de açılay’ın mayo uzerınde kullandıgı sıyah gozlugun markasını ogrenmek ıstıyorum cook onemlı cevabınızı beklıyorum tesekkurler..

 7. Pingback: Yalan Dünya’da beğendiğiniz ROMAN elbiseleri etiqadd’leyin | OndaGördüm

 8. Yaşan Dünya Emir ve Boranın her bölümde
  giydiği tshitleri nereden görebilir ve alabilirm, bilen var mı?

Bir Cevap Yazın