MODAPİK açıldı!

| 1 Comment

Takı demek bayanların vazgeçilmezi demek… Yaratıcılığın sınırsız olduğu, renklerin bonkörce kullanıldığı, modanın en eğlenceli alanlarından biri. Kimileri için stil yaratmada gizli silahken, kimileri içinse bir o kadar seçmesi zor, kombinlemesi daha da zor bir objeye dönüşüyor?

Hani, keşke biri bizim için aksesuardaki trendleri takip etse, seçse, elese, önümüze koysa diyordum ki, Modapik‘le tanıştım!

1000lerce çeşit arasında kaybolmadığınız, ama bunun yanında aradığınız her türlü takıyı uygun fiyatlara bulabileceğiniz, tasarımı da hoş mu hoş bir aksesuar sitesi Modapik.

Modapik yetkilileriyle yaptığım görüşmede, çalışma prensibinin şu olduğunu öğrendim; ?büyük markalara çalışan üreticilerden ürünleri hiçbir aracı olmaksızın alarak bunları üyelerine uygun fiyatlarla ulaştırmak?.

Sitede ürünler, tarzlarına ve kullanım alanlarına göre  farklı koleksiyonlar altında sunulmuş. Örneğin ‘Sweet Spring‘, ‘Golden Mood‘ ve ‘Weekend Joy‘ bunlardan birkaçı…  Ek olarak aradığınız özel bir şey varsa vitrin bölümünden takının türü, rengi veya materyaline göre filtrelemek mümkün.

Siteye her hafta yeni ürün ekleneceği, ve ayda 2 defa koleksiyonların yenileneceği de aldığım bilgiler arasında. Eğer Modapik’te tükenen bir ürüne sahip olmak istiyorsanız ‘bekleme listesi‘ne yazılabilirsiniz.

Bir de sürpriz var! Modapik ?designers? bölümünde Türkiye?den ve Dünya?dan tarzıyla farklılaşan, özgün takı markalarını belirli sürelerle konuk edecek. İlk marka için görüşmelerin sürdüğünü de öğrendim 🙂

Ve son olarak, kumbara programı, alışageldiğimiz ?davet ettikçe kazan? yaklaşımına tamamen yenilikçi ve farklı bir bakış olmuş.  Burada arkadaşlarınızı davet ederek onların ilk 50 tl?lik alışverişlerinden krediler topluyor ve bu krediler ile ürün havuzundan seçeceğiniz ürünlere ücretsiz sahip oluyorsunuz.

http://www.modapik.com
Modapik Facebook: http://www.facebook.com/Modapik

Modapik Twitter: https//twitter.com/Modapik

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

One Comment

  1. Pingback: MODAPİK’te Müge Mepa tasarımı yakalar | OndaGördüm

Bir Cevap Yazın