Merve Boluğur’un Rexona reklamındaki kıyafetleri

| 1 Comment

Merve Boluğur Rexona’nın yeni yüzü oldu’ haberleri kulağımıza geldikten hemen sonra Güney Afrika/Cape Town‘da çekilen reklamı televizyonda izlemeye başladık. ‘Merve Boluğur’un reklamda giydiği kıyafetler nereden?’ soruları posta kutuma düştüğünde bu yazı için araştırma yapmaya başladım ve sonuç 🙂 Turuncu elbise Vakkorama’dan ve fıstık yeşil elbise ise klasik bir Herve Leger.
Turuncu elbisenin markası Jay Godfrey ve Vakkorama online’dan inceleyebilirsiniz. Fiyatı 1350,- TL. Aynı elbisenin yeşilini ise Kristin Cavallari Şubat ayında Los Angeles’da bir lansmanda giymiş.

Resimlerin kaynağı: Vakkorama ve Bergdorf Goodman

Kristin Cavallari

Reklamda Merve Boluğur’un giydiği Herve Leger elbiseyi ise Shopbop’dan inceleyebilirsiniz. Aynı elbisenin kırmızı, siyah, mercan, lila ve gri/füme renkleri de mevcut. Fiyatı ise $780,- (yani yaklaşık 1400,- TL).

Boluğur, Rexona basın toplantısında ise Özgür Masur‘dan bir tulum seçmiş. Kırmızı tulumunu ise Küçük Sırlar’daki imzası kırmızı ruj ile tamamlamış.

Resimlerin kaynağı: Merve Boluğur Resmi Facebook sayfası

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

One Comment

  1. Merhaba,
    Muck dizisindeki Salih’in arabasının modelini ve markasını bulabilir misiniz?

Bir Cevap Yazın