atolye.co’dan Bedük’ün ayakkabıları!

| 0 comments

OndaGördüm yeni bir çalışma ortağına merhaba dedi: ‘atolye.co’
atolye.co
, dünyanın her yerinden tasarımcıların, sanatçıların sınırlı sayıda özel olarak üretilen koleksiyonlarını dikkat çekici fırsatlarla bulabileceğiniz Türkiye?nin ilk sosyal alışveriş ve tasarımcı platformu.

2010 yılı Eylül ayında dijital pazarlama, halkla ilişkiler ve e-ticaret alanındaki tecrübelerini birleştiren üç girişimci tarafından fikir tohumları atılan ve 2011 Şubat’ta kurulan atolye.co, yıl boyunca birçok sanatçı ve tasarımcının koleksiyonlarını tüketiciler ile buluşturuyor. Aynı zamanda sağladığı fırsatlar ile tasarım ürünleri ulaşılmaz olmaktan çıkarıyor.

Peki OndaGördüm, bu koleksiyonlardan, tasarımlardan biraz örnek göster derseniz de hemen Bedük‘de görüp, atolye.co‘da bulabileceğiniz bir ayakkabıyı anlatmaya başlayabilirim 🙂 Bedük‘ün albüm lansmanındaki siyah beyaz Zeynep Duygulu tasarımı ayakkabılar atolye.co‘da bulabileceğiniz sınırlı sayıda özel tasarımlardan sadece biri. Bu ayakkabılar Bedük’e özel yapılmış ve atolye.co yetkililerinden aldığım bilgilere göre bu ayakkabı koleksiyonundaki tüm ürünler tekrar üretilmemek üzere limitli adette üretiliyormuş.


Limitli üretimler ve satışlar atolye.co’daki tüm koleksiyonlar için geçerli. Yani çoğundan birer tane olan bu tasarımlarla pişti olma şansınız pek yok 🙂

atolye.co’ya ulaşmak için: http://www.atolye.co/
atolye.co Facebookhttp://www.facebook.com/atolye.co
atolye.co Twitterhttp://twitter.com/atolyeco

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

Bir Cevap Yazın