Bu Kafalara Ulaşmak İçin Ne Gerekir?

| 2 Comments

Oyun Linki : https://www.facebook.com/rufflesturkiye/app_298027463617532

Ruffles, reklam filmlerindeki ?böyle kafalar? konseptini internete de taşımış, Türkiye?nin ilk Goldberg projesini yapmış! Adına ise Ruffles MAX Machine denmiş… Böyle bir makine gerçekten de olsa olsa ?böyle kafalar?dan çıkardı!

Ruffles Max?ın lansmanı için hazırlanan videoyu yeterince dikkatli izlerseniz, üzerlerinde soru işareti bulunan kutuları görebilirsiniz. Kutuların içinde ne olduğunu da bilirseniz o zaman ödüllerden ödül beğenirsiniz. Çünkü Ruffles, videoya kutular gizleyerek Facebook üzerinden oynanabilen bir oyun yaratmış ve videoyu interaktif bir hale getirmiş. Yukarıdaki link sizi oyuna götürecektir. Düzenekte kullanılan malzemelerden bazıları da kısaca şöyle:

– 2 adet 74 model Mini Cooper (Bayandan)
– 3 barbekü (hepsi yandı)
– 2.3 km ip ve 1.5 kilo barut
– 327 adet okey taşı
– 7 çamaşır makinesi
– 3750 parça LEGO
– 800 adet tahta
– 630 balon ve daha niceleri…

Ayrıca Ruffles videoyu daha eğlenceli yapmak için onu sonunda ödül de bulunan bir oyuna dönüştürmüş. Ödüller bomba:

– Adidas 1000 TL hediye çeki
– iPad 3 (Yeni)
– iPhone 4S
– PS Vita
– AR Drone
– Oyun koltuğu

Size tavsiyem dikkatli izleyin!

Bir bumads advertorial içeriğidir.

Author: OndaGördüm

Dizi, film veya televizyon programlarında gördüğünüz ürünlerin hangi markalara ait olduğunu ve bunlara nerelerden ulaşabileceğinizi bulabileceğiniz bir internet sitesi.

2 Comments

  1. Blogunuz gerçekten çok güzel, ellerinize sağlık ancak tüm resimlerin üzerinde bulunan ondagordum.com yazısı o kadar göz yoruyor ki insan resimlere bakmakta zorlanıyor. O yazıyı küçültmenin veya daha silik yazmanın bir yolu yok mu acaba?

    • Beğenmenize çok sevindim, fakat ben internet ortamında yaşananlardan sonra yazıları bu şekilde yazmaya ve olabildiğince belli belirsiz yapmaya başladım. Yazı yazması zor değil fakat ben tek bir yazının resimleri için o kadar çok zaman ve emek harcıyorum ki, sonra biri çıkıyor resminizi izinsiz alıyor, ‘ondagordum.com’ yazısı alttayken de resmi bir güzel kesiyor, kırpıyor hemen kendi sitesine koyuyor. Mecburi halden bu şekilde ama önerinizi denemeye çalışacağım 😉 İlginize teşekkürler..

Bir Cevap Yazın